Ten środek do ust podbija świat make up’u. Zwykła szminka odejdzie w zapomnienie?

Szminka i standardowy błyszczyk niebawem może odejść do lamusa! Wszystko to dzięki nowości kosmetycznej która podbija kolejne miejsca na urodowej mapie świata. Jak więc będą wyglądać usta kobiet na świecie? Będą holograficzne dzięki specjalnym błyszczykom, które mnożą się na rynku.

Holograficzne usta

Ten środek do ust podbija świat make up'u. Zwykła szminka być może już za jakiś czas odejdzie w zapomnienie? Moda na holograficzne usta rozprzestrzenia się, a co za tym idzie – kolejne firmy wprowadzają na rynek serie holograficznych kosmetyków. Usta wyglądają kosmicznie i na pewno przykuwają uwagę.

Kosmetyki holograficzne robią furorę nie tylko dlatego, że wcześniej osiągniecie takiego efektu na ustach było bardzo trudne, ale też dlatego, że teraz jest to możliwe przy użyciu jednego błyszczyka. W dodatku kosmetyk ten wcale nie musi być powalająco drogi.

Metaliczne, połyskujące wieloma barwami usta dają efekt hipnotyzujący, nieporównywalny do żadnego innego kosmetyku którego używałaś dotychczas. Makijaż przy ich użyciu tej nowości nie musi jednak być bardzo ekstrawagancki. Umiejętne użycie błyszczyka nada ustom delikatnego, a mimo to przyciagającego uwagę efektu.

Na rodzimym rynku najczęściej spotkać można holograficzne błyszczyki marek Sigma oraz Inglot. Cena tych pierwszych waha się w granicach 50-55 zł, Inglot natomiast oferuje błyszczyki nawet poniżej 30 zł.

 

Molly
Autorka: Molly
Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Ci do gustu :)

Polecamy również: