O SZAFIE

Szafa.pl to arkadia dla miłośniczek mody, trendów i shoppingu! Możecie tutaj pochwalić się swoimi stylizacjami, kupić fantastyczne ubrania lub wymienić te, których nie używacie.

Założenie konta i sprzedaż na Szafie są całkowicie darmowe!

Internetowa szafa to nie tylko miejsce, w którym możecie sprzedawać swoje ciuchy i wymieniać się nimi oraz pokazywać, co macie w swoich szafach. To również forum kobiece - przestrzeń do dyskusji na różne tematy, wymiany poglądów oraz kopalnia cennych rad! Dzięki Szafie możecie zawrzeć nowe znajomości i zyskać przyjaciółki, które tak samo jak Wy kochają modę!

Serwis jest naturalną kontynuacją strony NaszaSzafa.pl, która powstała na początku 2008 roku i szybko zyskała pozycję lidera w swojej niszy, gromadząc tysiące zadowolonych użytkowniczek. Zmieniając Naszą Szafę na Szafę chcieliśmy, aby ciągle było to miejsce, gdzie użytkownik jest ważny dla twórców serwisu - Szafa tak samo jak trendy w modzie zmienia się (mamy nadzieję) na lepsze!

NASZ ZESPÓŁ

BARTEK DUDZIK

Business Development Manager

RAFAŁ ADAMEK

Growth Hacker

JUREK BRZOZOWSKI

Web Developer

GABRIELA WAJDA

Marketing Specialist

DOROTA PAPIERNIK

Marketing Specialist

AGNIESZKA WALIŁKO

Marketing Specialist

ŁUKASZ WACHOWSKI

Web Developer

RAFAŁ BOSZKOWICZ

Web Developer

BARTEK KARGOL

Graphic designer

MAJA NOWAK

Community Manager

Dołącz do nas! Wyślij swoje zgłoszenie na [email protected]

JESTEŚMY Z RZESZOWA

Jesteśmy z Rzeszowa, czyli najlepszego miejsca na mapie Polski dla wirtualnej Szafy. Rzeszów, jak przystało na Stolicę Innowacji ciągle się rozwija – tak jak my! Mieszka tutaj ponad 189 tys. osób i istnieje blisko 27 tys. firm. Według rankingu Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana Rzeszów to jedyne miasto w Polsce, które związało przyszłość z technologiami i konsekwentnie realizuje tę strategię. Miasto jest europejskim centrum koncernu United Technologies Corporation, światowego potentata w przemyśle lotniczym i głównym ośrodkiem stowarzyszenia przedsiębiorców Dolina Lotnicza. Nie tylko pod względem ekonomicznym i technologicznym, ale też społecznym Rzeszów przoduje wśród największych miast. Według rankingów stolica Podkarpacia jest najbardziej zadbanym i bezpiecznym miastem. Tutaj jest nam najlepiej!

Szafa.pl sp. z o.o.

al. Armii Krajowej 80
piętro IX
35-307 Rzeszów

Kontakt:
[email protected]

Pytania w sprawie produktów prosimy kierować
do sprzedających.


Wpis do KRS: 0000339644
NIP: 813-360-34-11
REGON:180486840
Kapitał zakładowy: 50 000 zł

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij