O SZAFIE

Szafa.pl to arkadia dla miłośniczek mody, trendów i shoppingu! Możecie tutaj pochwalić się swoimi stylizacjami, kupić fantastyczne ubrania lub wymienić te, których nie używacie.

Założenie konta i sprzedaż na Szafie są całkowicie darmowe!

Internetowa szafa to nie tylko miejsce, w którym możecie sprzedawać swoje ciuchy i wymieniać się nimi oraz pokazywać, co macie w swoich szafach. To również forum kobiece - przestrzeń do dyskusji na różne tematy, wymiany poglądów oraz kopalnia cennych rad! Dzięki Szafie możecie zawrzeć nowe znajomości i zyskać przyjaciółki, które tak samo jak Wy kochają modę!

Serwis jest naturalną kontynuacją strony NaszaSzafa.pl, która powstała na początku 2008 roku i szybko zyskała pozycję lidera w swojej niszy, gromadząc tysiące zadowolonych użytkowniczek. Zmieniając Naszą Szafę na Szafę chcieliśmy, aby ciągle było to miejsce, gdzie użytkownik jest ważny dla twórców serwisu - Szafa tak samo jak trendy w modzie zmienia się (mamy nadzieję) na lepsze!

NASZ ZESPÓŁ

JUREK

Web Developer

Dołącz do nas! Wyślij swoje zgłoszenie na [email protected]

JESTEŚMY Z RZESZOWA

Jesteśmy z Rzeszowa, czyli najlepszego miejsca na mapie Polski dla wirtualnej Szafy. Rzeszów, jak przystało na Stolicę Innowacji ciągle się rozwija – tak jak my! Mieszka tutaj ponad 189 tys. osób i istnieje blisko 27 tys. firm. Według rankingu Polskiej Fundacji im. Roberta Schumana Rzeszów to jedyne miasto w Polsce, które związało przyszłość z technologiami i konsekwentnie realizuje tę strategię. Miasto jest europejskim centrum koncernu United Technologies Corporation, światowego potentata w przemyśle lotniczym i głównym ośrodkiem stowarzyszenia przedsiębiorców Dolina Lotnicza. Nie tylko pod względem ekonomicznym i technologicznym, ale też społecznym Rzeszów przoduje wśród największych miast. Według rankingów stolica Podkarpacia jest najbardziej zadbanym i bezpiecznym miastem. Tutaj jest nam najlepiej!

Szafa.pl

Butik.pl sp. z o.o. sp. k.

al. Armii Krajowej 80
piętro IX
35-307 Rzeszów

Kontakt:
[email protected]

Pytania w sprawie produktów prosimy kierować do sprzedających.

Wpis do KRS: 0000339644
NIP: 813-360-34-11
REGON: 180486840

Kapitał zakładowy: 50 000 zł

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij