Dlaczego warto reklamować się na Szafa.plSzafa.pl to miejsce, gdzie spotykają się miłośniczki mody, kreowania trendów, prawdziwe pasjonatki poszukujące inspiracji w kreowaniu własnego stylu, prezentujące go w swoich wirtualnych szafach, oceniające i komentujące kreacje innych.

Szafa.pl to serwis społecznościowy tworzony przez setki tysięcy kobiet (dominująca grupa wiekowa 15 – 30 lat); umożliwiający wymianę i sprzedaż ubrań, generujący dziesiątki tysięcy transakcji miesięcznie.

 

Reklama na Szafa.pl to gwarancja dotarcia do ściśle określonej grupy; do społeczności kobiet interesujących się modą, urodą, kreowaniem stylu, aktywnie biorących udział w "życiu" społeczności wirtualnej. Reklama w naszym serwisie daje możliwości targetowania na określone kategorie (12 kategorii tematycznych) jak również dotarcia do internautów z określonego regionu: miasta lub województwa (targetowanie regionalne).

Reklama na Szafa.pl to szeroki wachlarz możliwości dotarcia do potencjalnego klienta poprzez różne formy reklamy i promocji: począwszy od standardowych form bannerowych po reklamę niestanardową, w tym aktywnie angażującą społeczność użytkowników. Reklama w naszym serwisie to indywidualne podejście do każdego klienta - zarówno dużego koncernu jak i małego, niszowego sklepiku; jest gwarancją idealnie dopasowanej kampanii do potrzeb i oczekwiań  każdego Reklamodawcy.

 


Nasi dotychczasowi klienci

Butik Bao.pl Baron Bielenda Ziaja Pakamera.pl Kocieoko.pl Serio Qbek mBank Ministerstwo Gadżetów galeria FiuFiu Chce.to GaleriaModa.pl Hurtownia Oleńka Diety Vitalia Dove Neckermann Tchibo IPSOSEra GSM Plus GSM Play Mobile Orange HeyahNetia Knorr McDonald's allegro Unilever Henkel Procter & Gamble Philips Nokia InPost Skoda Nissan Renault Makro Leroy Merlin HP PZU Generali Alior Totalizator Sportowy Hoop Cola Vectra Rainbow Tours Danone Ikea BPH ING lenovo Ergo Hestia Toyota Samsung


Staramy się zapewnić naszym klientom
najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania.


Aby pomóc nam w doskonaleniu naszej oferty prosimy o
przesłanie kilku podstawowych informacjiImię
Nazwisko
Firma
e-mail
tel.

Twoje dane nie będą rozpowszechniane i przekazywane innym
podmiotom; posłużą nam tylko do poinformowania Cię o nowej,
korzystnej ofercie