szafa szafa_MER

szafa_MER :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 12.2008
ostatnio na Szafie: 30-06-2020

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Mohito, H&M, Orsay, Zara, Esprit, Mexx lub to co mi się spodoba, ale uwielbiam TOP SECRET

O mnie

PROSZĘ NIE DOKONYWAĆ ZAKUPÓW ANI WPŁAT, NA KONTO SZAFY PONIEWAŻ NIE SPRZEDAJĘ JUŻ NA TYM PORTALU.
*****************
*** Serdecznie proszę przed zakupem o dopytanie
o dostępność przedmiotu, ponieważ sprzedaję na
jeszcze jednym portalu.***
Witam,
Muszę się przyznać, że mam 2 pełne szafy ubrań (może jestem zakupoholiczką ;), więc postanowiłam choć części się pozbyć. Noszę rozmiar XS i S, ale będzie można znaleźć u mnie czasem M. Większość z prezentowanych przeze mnie ubrań nie była w ogóle noszona bądź założona jedynie raz. Czasem tak mam, że coś mi się podoba i kupuję, a potem nie noszę. Z powodu dużej ilości ubrań w mojej szafie, niektóre z nich na zdjęciach są pogniecione, przepraszam, ale to nie skutek niedbalstwa, a strasznej ciasnoty w szafach.
Cieszę się, że znalazłam SZAFĘ i Was szafowiczki, mam nadzieję, że może coś Wam się spodoba i uratujecie mnie od ciężaru moich szaf.
W razie jakichkolwiek pytań, piszcie.
Interesuje mnie głównie sprzedaż, tylko w ten sposób zrobię trochę luzu i nie będę musiała prasować każdej rzeczy po wyjęciu z szafy.
Wszystkie ubrania są zadbane, nie sprzedaje rzeczy w których sama bym nie założyła.
Udanego polowania, zapraszam serdecznie :)

Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.