szafa sikora007

sikora007 :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 06.2010
ostatnio na Szafie: 15-06-2021

O mnie

Witam i zapraszam na wyprzedaż u byłej (hmm.. no prawie -) autentycznej zakupoholiczki.
W ciągu kilku ostatnich lat niestety zmieniałam rozmiary jak "rękawiczki", znajdziesz więc u mnie rzeczy od S do XL (z przewagą jednak M i L). Moje szafy potrzebują oddechu, a mój budżet podreperowania:)

PROSZĘ NIE PROPONUJ MI WYMIAN - ZALEŻY MI NA SPRZEDAŻY.

KUPUJĄC KILKA RZECZY ZA WYSYŁKĘ PŁACISZ OCZYWIŚCIE TYLKO RAZ!

AUTENTYCZNOŚĆ: ważna kwestia - markowe rzeczy, które można znaleźć w mojej szafie są oryginalne. Jeżeli w mojej ofercie pojawia się słowo "autentyczne" tzn, że mam 100% pewności odnośnie tego, iż mogę takiego słowa użyć!! Trampki Converse, torebki i ubrania by Ed Hardy i inne markowe rzeczy w mojej szafie są oryginalnymi produktami tych marek, a nie tzw. "replikami". Były kupowane w dużych, renomowanych sklepach w USA, które gwarantują oryginalność sprzedawanych w nich produktów.

ZWROTY: Zgodnie z przepisami prawa UE o zakupie INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji ani rękojmi po dokonaniu transakcji. Udział w moich aukcjach oznacza, iż akceptujesz powyższe warunki. Zależy mi na sprzedaży, jednak nie zależy mi na tym, by zapychać Ci szafę niepotrzebnymi rzeczami. Dlatego też AKCEPTUJĘ ZWROTY. Zakupioną rzecz należy odesłać na własny koszt w ciągu 3 dni od daty jej odbioru, informując mnie wcześniej o tym. Rzecz musi być w takim stanie w jakim ja ją wysłałam. W ciągu 3 dni od daty odbioru przeze mnie zwrotu zwracam wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt pierwszej wysyłki.

WYMIARY PODAWANE W OPISIE PRZEDMIOTU: pierwszy wymiar - mierzony bez żadnego rozciągania, drugi wymiar podawany w nawiasie - mierzony przy umiarkowanym rozciągnięciu.

WYSYŁKA: Podane ceny wysyłek to ceny Poczty Polskiej.
Życzę udanych zakupów!!