Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa pppaulina

pppaulina :: pomorskie
zweryfikowana
pomorskie
na Szafie od: 09.2009
ostatnio na Szafie: 09-03-2015

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

czerń

O mnie

DROGIE SZAFIARKI!!!!!
PRZESTAŁAM SIĘ WYMIENIAĆ.. TYLE RAZY CO DOSTAŁAM SPRANĄ ZNOSZONĄ ALBO PRZEPOCONĄ RZECZ.. JUŻ MAM TEGO SZCZERZE DOŚĆ.. OD DZIŚ JEDYNIE SPRZEDAŻ !!!!!!!!!!!
MOŻLIWA NEGOCJACJA CENY.

jestem uczciwą szafiarką i 'lipy' są niesłuszne i złośliwe szczególnie ta druga.. i bardzo z tego powodu jest mi przykro..
1 lipa dziwnym trafem obie paczki zagineły a dowód/nr nadania nie zgadzał się jak dowiadywalam się na poczcie.. sprawa do dziś nie wyjaśniona.
2 lipa wysłałam szafiarce bransoletkę z hurtowni strebra (resztki kolekcji)a ona twierdzi że to nie było srebro.. kto ma racje??
moje ciuszki są zadbane i w stanie bardzo dobrym, bo moda to dla mnie coś więcej niż tylko ubrania, jeśli mają jakaś wadę pisze o niej..
nie wystawiam znoszonych śmierdzących ubrań jak niektóre tutaj panie.. bo takie przedmioty nadają sie jedynie do śmietnika.. sama też nie chciałabym takiej rzeczy dostać !!!
dlatego stawiam się w sytuacji innych i dbam o wzajemne zadowolenie :)
pozdrawiam.

***********************


jeśli ktoś to czyta to życze miłego buszowania ;)


*w razie pytań proszę na priv.

*Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r.) 'O zakupie towaru od osób prywatnych' informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.