szafa mamarianka

mamarianka :: podlaskie
zweryfikowana
podlaskie
na Szafie od: 04.2011
ostatnio na Szafie: 01-03-2023

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

sukienki, tuniki i spodnie rurki - to mój styl. Lubię rzeczy wygodne, nie krępujące ruchów a jednocześnie dopasowane do figury. Noszę rozm. 36 (S), buty - 39 (25,5 cm). Podobają mi się rzeczy firmowane przez: Orsay, Atmosphere, Dorothy Perkins, ale generalnie nie zależy mi na marce :)

O mnie

PRZED ZAKUPEM PRZECZYTAJ OPIS!
PYTAJCIE O DOSTĘPNOŚĆ!!!
____________________________________
PROMOCJA!!!
Kup min. 3 rzeczy - czwartą, najtańszą wybierz GRATIS!
_________________________________________
Jestem mamą dziewczynki (2010) i chłopca (2012). Chętnie wymieniam się również na rzeczy dziecięce. Rozmiary: dziewczynka 158/164, buty 36 (23 cm) ; chłopiec - 134/140, buty - 34 (22 cm). ZAPRASZAM!
Wymianie podlegają jedynie rzeczy, przy których jest to wyraźnie zaznaczone. W innym przypadku interesuje mnie tylko sprzedaż.

Większość rzeczy sprzedaję też na OLX, na szafce i na vinted.pl pod tym samym nickiem. PRZED ZAKUPEM PROSZĘ PYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ!

Wystawiam rzeczy moje i moich najbliższych, ubrania i dodatki tylko dobrej jakości, oryginalne. Niskie ceny nie świadczą o złym stanie-jeśli jest coś nie tak z daną rzeczą otwarcie o tym piszę. Wszystkie rzeczy z mojej szafy sprzedaję lub wymieniam, bo już ich nie noszę, bądź już na mnie nie pasują :)

Proszę o przemyślane zakupy, gdyż nie przyjmuję zwrotów! Oczywiście są różne sytuacje, z reguły jestem ugodowa :)

Najczęściej wysyłam PACZKĄ W RUCHU (do 1 kg koszt 8,50) lub PACZKĄ ZWYKŁĄ koszt 13-16 zł (w zależności od wagi). Możliwa wysyłka PACZKOMATEM koszt ok. 13 zł.

Przy zakupie kilku rzeczy opłata za wysyłkę jest jedna.

UWAGA UWAGA UWAGA W związku ze zmianą opłat za przesyłki PP proszę PYTAĆ O KOSZT WYSYŁKI PRZED ZAKUPEM! Opłaty pocztowe przy opisie przedmiotu mogą być NIEAKTUALNE, nie jestem w stanie wszystkiego teraz pozmieniać. Nie będę dopłacać do przesyłek!

Zapraszam do przeglądania mojej szafy!
_________________________________________
Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r.) 'O zakupie towaru od osób prywatnych' informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.

Zaznaczam, że opisy oraz zdjęcia przedstawione w moich ofertach są mojego autorstwa, według ustawy o prawach autorskich (Dz. U. 94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 Nr 43 poz. 170) kopiowanie, przetwarzanie
i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez zgody właściciela jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.