Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa kasia_marcin8986

kasia_marcin8986 :: dolnośląskie
zweryfikowana
dolnośląskie
na Szafie od: 03.2012
ostatnio na Szafie: 03-11-2016

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

luźne sportowe ciuchy ;)

O mnie

numer konta bankowego:

16 1140 2004 0000 3102 6991 5427

:)))))))

Jestem osobą w 100% uczciwą i wymagam tego samego od drugiej strony z którą zawieram transakcje.

Co do negatywa od 18agusia18
- brak słów...
u mnie czarna lista...!!!KOSMETYKI:

Przed zakupem kosmetyków zapytaj o ich dostępność, ponieważ sprzedaje je również poza szafą. W miarę możliwości będę aukcje szybko usuwała jeśli dany kosmetyk zostanie sprzedany.


SPRZEDAJĘ kosmetyki a nie wymieniam się za nie, chyba że sama zaproponuję zamianę lub będzie taka informacja w aukcji.

Jestem konsultantką Avon więc daję gwarancję,że kosmetyki przeze mnie sprzedawane są NOWE,ŚWIEŻE i ORYGINALNIE ZAPAKOWANEWPŁATA i WYSYŁKA:

Po zaksięgowaniu wpłaty za zakupiony kosmetyk wysyłam go jak najszybciej. Zazwyczaj jest to następnego dnia z samego rana. Czasem bywa, że wyślę tego samego dnia ale to zależy od grafiku mojej pracy. Dlatego prosiłabym nie zasypywać mnie wiadomościami z pytaniami czy dany kosmetyk został wysłany. Zawsze trzymam się swojego terminu. Gdyby jednak termin wysyłki został przesunięty o kilka dni (z powodu np urlopu,wyjazdu itp)będzie taka informacja wysłana.

Po zakupie proszę o wysłanie danych na które mam wysłać paczkę. Zdarza się tak,że niektóre z was w danych podają tylko imię i miejscowość. Nie jestem wróżką dlatego w przypadku braku danych mimo otrzymania przelewu paczki nie wyślę do momentu otrzymania adresu. Żeby to usprawnić naprawdę bardzo proszę od razu podawać adres.

Na wpłatę czekam do 7 dniW przypadku zakupu więcej niż 1 sztuki proszę o kontakt w celu ustalenia kosztów wysyłki.

Istnieje możliwość wysyłki PACZKOMATEM !!!
Jest to na prawdę super rozwiązanie. Przy zakupie większej ilości przedmiotów na prawdę bardziej opłaca się wysłać paczkomatem.
Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie napisz do mnie a nie widzę problemu ;) Jest to korzystne dla obu stron ;)


Zapraszam do mojej szafy ;)

Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.