Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa ivy777

ivy777 :: małopolskie
zweryfikowana
małopolskie
na Szafie od: 05.2009
ostatnio na Szafie: 06-10-2017

O mnie

Przed zakupem spytaj o dostępność danej rzeczy! Wystawiam rzeczy na różnych portalach.


Krótkie wyjaśnienie dotyczące otrzymanej LIPY:
Sprzedany został sweter, jak nowy,założony raz itp. Kupująca po otrzymaniu przesyłki wystawiła negatywny komentarz. Nie próbowała ani nawiązać kontaktu ze mną ani zwrócić otrzymanego przedmiotu. Napisałam do niej kilkakrotnie, że jeżeli jej się nie podoba przedmiot to żeby odesłała.Początkowo nie chciała go zwrócić, a po kilku wiadomościach odpisała, że wyśle sweter jak jej prześlę opłatę za przesyłkę w obie strony+koszt przedmiotu+10zł za fatygę. A komentarz i tak nie cofnie..


Na szczęscie o mojej uczciwości swiadczą pozostałe komentarze:)

Prowadzę jedynie
sprzedaż:)
Nie wymieniam ubrań.

Mam dość głupich żartów ze strony osób niezweryfikowanych, opcję kup dla osoby nieposiadającej weryfikacji odblokowuję dopiero po wpłacie na moje konto należności za przedmiot.

Nie odpowiadam na pytania retoryczne.Jeśli pytasz mnie o długość, a długość jest podana w opisie, lub zadajesz mi pytania dotyczące wymiany, chociaż nie ma takiej opcji zaznaczonej na stronie przedmiotu nie licz na to, że odpiszę, ponieważ traktuję to takie pytania jako niesympatyczny żart.

Jeśli zakupisz kilka rzeczy z mojej szafy za wysyłkę zapłacisz tylko raz.

Nie negocjuję cen.
Mogę dać upust przy zakupie kilku rzeczy,ale nie jednej.

W opisach przedmiotu podaję najtańszą formę wysyłki (zgodnie z preferowaniami szafowiczek). Gdy zależy Ci na lepszym zabezpieczeniu przesyłki lub na opcji priorytetowej napisz do mnie. Doliczymy stosowną opłatę i wyślę przedmiot według Twoich oczekiwań.


1. Przedmioty wysyłam dopiero po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie;
2. Towar pakuję zwykle w koperty zwykłe i bombelkowe, zwykle naliczam najtansza formę wysyłki ale jeśli zależy Ci na odpowienim zabezpieczeniu przesyłki, poinformuj mnie o tym, doliczylimy opłatę za kopertę bombelkową:
3. Wysyłam przesyłki listem poleconym lub paczką pocztową ZAWSZE z potwierdzeniem nadania.
4. Nie ponoszę odpowiedzialności za zagubione przez Pocztę Polską przesyłki; w takim wypadku składam reklamację i jeśli poczta przyzna odszkodowanie, zwracam je kupującemu.
5. Wysyłki dokonuję najpóźniej 72 godziny po otrzymaniu wpłaty od kupującego, zwykle jednak następnego dnia.
6. Forma odbioru przedmiotu : TYLKO WYSYŁKA. Nie ma możliwości odbioru osobistego

Oświadczam,że sprzedawane przez mnie przedmioty, są własnością moją lub mojej rodziny przez okres dłuższy niż pół roku i w związku z powyższym nie podlegają opodatkowaniu.