szafa gosmo77

gosmo77 :: wielkopolskie
zweryfikowana
wielkopolskie
na Szafie od: 02.2009
ostatnio na Szafie: 06-03-2021

O mnie

Witam.
PROSZĘ PYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ PRZED KUPNEM!
W przypadku zakupu w kwocie poniżej 50zł proszę o wpłatę bezpośrednio na konto, które podam w wiadomości po transakcji (opłaty pobierane przez Szafę za wpłatę ze strony).

Wystawiam rzeczy na SPRZEDAŻ.
Zwrotów nie przyjmuję, proszę o przemyślane decyzje i czytanie opisu oraz pytania, jeżeli czegoś brak. Rzeczy używane nie będą wyglądały jak nowe, zawsze noszą jakieś ślady używania, może się trafić jakaś mało istotna wada, chyba że w ogłoszeniu wyraźnie zaznaczone jak nowe - rzecz bez wad i typowych śladów.
Nie urządzam sesji zdjęciowych w rzeczach na życzenie - w każdym ogłoszeniu jest 1-2 zdjęcie na sylwetce (ewentualnie oprócz bielizny) i zawsze dokładne i wyraźne samej odzieży, nie wszystko na mnie pasuje lub nie należało bezpośrednio do mnie, nie wysyłam żadnych fotek w rzeczach i bieliźnie na priv. Proszę porównywać wymiary. Zdjęcia w ogłoszeniach na ciele mają jedynie charakter podglądowy.

Proszę zaraz po kupnie podawać dane do wysyłki.
Wysyłam w ciągu kilku dni roboczych od otrzymania wpłaty - max do 7dni (nadanie), wyłącznie pocztą polską, na wpłatę czekam do 5dni. REZYGNUJESZ - DAJ ZNAĆ.

Uwaga!: rzeczy o wartości poniżej 10zł wysyłam do 10-14 dni roboczych. Wysyłka może być opóźniona, jeżeli zaistnieją nieprzewidziane sytuacje lub brak danych do wysyłki, o czym poinformuję.

W przypadku zakupu większej ilości rzeczy proszę pytać o koszt wysyłki.
Nie odpowiadam za zaginięcia przesyłek, awizo ma ograniczenie czasowe - proszę to mieć na uwadze: paczka do 7dni, list polecony 14dni.
Zabraniam kopiowania, rozpowszechniania i upubliczniania oraz wykorzystywania zdjęć wizerunku lub zdjęć na ciele z moich ogłoszeń na innych witrynach bez mojej zgody.