Aktualnie sprzedaję

Moje stylizacje

Mam w szafie

szafa dzina55

dzina55 :: lubelskie
niezweryfikowana
lubelskie
na Szafie od: 04.2010
ostatnio na Szafie: 14-06-2014

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

rzeczy w których się dobrze czuję (Bsk, H&M, Atmosphere, New Look)

O mnie

SZUKAM KOSZULI JEANSOWEJ ROZMIAR S!

Witam, może jestem nie zweryfikowana ale to kwestia tego gdyż nie posiadam konta bankowego.Wszelkie wpłaty dokonuje w banku.
Dziwi mnie jednak fakt że większość szafowiczek uważa że niezweryfikowane osoby są zaraz oszustami.Kupowałam u kilku szafiarek i myślę że nie miały zarzutu do mojej osoby.Jestem osobą uczciwą i nie wyobrażam sobie żebym mogła kogoś oszukać gdyż sama nie chciałabym znaleźć się w takiej sytuacji, a ryzyko wpłaty na konto się z tym wiążę. Uważam, że najlepszym sposobem jest wysyłanie za pobraniem bo wtedy żeby otrzymać rzecz trzeba zapłacić listonoszowi i dziwi mnie fakt że niektóre szafiarki mówią że zostały w ten sposób oszukane że ktoś dostał rzeczy, a one pieniędzy nie.. ?Niech ktoś powie jak to może być możliwe?
Nikt(a przynajmniej ja się nie spotkałam) nie wysyła za pobraniem przez co i ja wpłacając pieniądze na konto martwię się czy dana rzecz do mnie dotrze, ale nie podejrzewam każdej osoby u której kupię każdemu trzeba dać szansę ja przeważnie nie kupuję u ludzi z dużą ilością negatywnych opinii.Zawsze przeglądam profil danej osoby czytam wszystkie komentarze żeby później nie było nieporozumień.

Komentarze

Pozytywny Pozytywny: 2
Neutralny Neutralny: 0
Negatywny Negatywny: 0
rozwiń
syylwiat

syylwiat napisała:

Ocena:

wszystko ok, polecam!

dodane: 25-09-2012 16:06

cindirella

cindirella napisała:

Ocena:

Wszystko w porzadku, polecam szafowiczke :)

dodane: 12-07-2012 19:50