Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa anladyy

anladyy :: dolnośląskie
zweryfikowana
dolnośląskie
na Szafie od: 07.2010
ostatnio na Szafie: 12-04-2021

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Bershka, Stradivarius, Atmosphere, H&M, Orsay, Asos

O mnie

UWAGA ! PRZED ZAKUPEM NAJLEPIEJ PROSZĘ SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ I ZAPYTAĆ O DOSTĘPNOŚĆ PRZEDMIOTU, GDYŻ SPRZEDAJĘ TEŻ NA INNYCH PORTALACH! Jak wpłacicie przez dotpay i okażę się że przedmiot został sprzedany na innym portalu to przepadnie prowizja!_______________________________________

Ciuszki i dodatki, które tu sprzedaję są najczęściej prawie w ogóle nie noszone, bądź zupełnie nowe. Kupuje ubrania dobrej jakości, dlatego nie ma mowy o jakiś wadach czy niedopatrzeniach. Nie ukrywam, że bardzo lubię zakupy, a ubrania często mi się nudzą, dlatego właśnie wystawiam je tu. Sprzedaję by pozbyć się nadmiaru z szafy :)

_________________________________________

UWAGA: komentarze wystawiam: jako kupująca pierwsza, a jako sprzedawca, druga :)

Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003 r.) "O zakupie towaru od osób prywatnych" informuję że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE taka adnotacja powinna znajdować się pod każda ofertą online, w przeciwnym razie sprzedawca zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar - zarówno nowy jak i używany.