Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa Roseee91

Roseee91 :: kujawsko-pomorskie
zweryfikowana
kujawsko-pomorskie
na Szafie od: 01.2012
ostatnio na Szafie: 21-04-2014

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Zara, H&M, Topshop, River Island

O mnie

Jestem osoba szczera, słowna i bezkonfliktowa, nie mam na celu oszukania kogokolwiek , wszystkie moje rzeczy sa w bardzo dobrym stanie , noszone kilka razy lub w ogole.

na wysyłkę daje sobie około 3 dni ponieważ mam male dziecko i nie zawsze udaje mi sie wszystko zgrać:)

poszukuje rzeczy przerobionych samodzielnie, kurtek z ćwiekami , dzinsowych, obciętych szortów - po prostu czegos unikatowego, ale tez seksownych sukienek;)


prosze nie wysyłajcie do mnie propozycji wymiany za rzeczy ktorych same nigdy byście nie załozyły, napisałam czego szukam , mam tez pare rzeczy w poszukiwanych, żadne stare bluzki i babcine sukienki mnie NIE INTERESUJA!!


w razie jakichkolwiek pytań prosze pisać:)

Na pieniadze czekam 7 dni chyba ze ustalimy inaczej. po tym czasie wystawiam negatyw a rzecz umieszczam ponownie na szafie.Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJE,że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Jeżeli bierzesz udział w moich aukcjach tzn. że się z tym zgadzasz. Nie akceptujesz moich zasad - nie licytuj.