szafa LoveNYpl

LoveNYpl :: mazowieckie
niezweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 11.2012
ostatnio na Szafie: 14-12-2012

O mnie

Firma LoveNY powstała w Nowym Jorku w 2011 roku. Celem głównym firmy jest wyszukiwanie najlepszych nowojorskich dealów zakupowych, najlepszych pod względem jakości i ceny oraz propagowanie nowojorskiego stylu życia.

Jaki jest Nowy Jork? Co jest jego magią? Gdzie rodzi się wolność „obnoszona” po ulicach? Zapraszamy do odwiedzenia naszego serwisu New York Life i Galerie Foto. Sprawdż jak żyja nowojorczycy. Ten serwis wciąga. Dowiedz się jak jest być „małą rybką w wielkim akwarium”.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszego Sklepu, ponieważ nasze promocje są limitowane. Oferujemy produkty tylko markowych firm z Nowego Jorku. Zapewniamy, że wszystkie produkty są oryginalne i kupowane z legalnego źródła.

Zapoznaj się także z naszym Programem Partnerskim czyli krótko mowiąc: KORZYSTAJ. Polecając nasz serwis otrzymasz kredyt w wysokości 3% od sumy każdego zakupu użytkownika, który wpisał Twój adres emailowy jako osoby polecającej (Twój Partner). Ponadto każdy użytkownik otrzymuje dodatkowe 5% kredytu od sumy swoich własnych zakupów. Kredyt generowany jest automatycznie na Twoim koncie LoveNY. Szczegóły w Regulaminie LoveNY.

Komentarze

Pozytywny Pozytywny: 0
Neutralny Neutralny: 0
Negatywny Negatywny: 0
rozwiń