Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

Ina192 :: mazowieckie

szafa

Ina192

zweryfikowana
mazowieckie
na szafie od: 10.2010
ostatnio na szafie: 12-05-2020

O mnie

Niemożliwa indywidualistka.
Sprzedaję i wymieniam ciuchy z mojej własnej szafy, zarówno te używane, jak i nowe (m.in: nietrafione prezenty).Nie lubię zapychać sobie szafy rzeczami których nie noszę, dlatego staram się ustalić dość niskie ceny. Jeśli mimo to jakaś cena Ci nie odpowiada, możesz napisać. Nie ma rzeczy niemożliwych, wszystko jest do negocjacji:)

Staram się fotografować i opisywać dość dokładnie wady poszczególnych z ciuchów. Dorzucam też zdjęcia podglądowe ze strony sklepów. Gdybyś miała wątpliwości albo pytania - spokojnie napisz wiadomość z prośbą o więcej zdjęć lub dokładniejszy opis danej wady. Nie kupuj pochopnie, przemyśl zakup, bo nie uznaję zwrotów. :)

Jestem uczciwa i tego samego wymagam od Ciebie.
Zdjęcia są mojego autorstwa i bardzo proszę o NIEKOPIOWANIE ich bez mojej wiedzy. Jeśli chcesz je zapożyczyć, wystarczy napisać wiadomość.

"Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji."

Rzeczy wystawiam również na innych portalach.

Zastrzegam sobie, że nie muszę odpowiadać na wszystkie oferty.

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij