Dlaczego powinieneś wyjść i świętować Czarny Piątek?

Uważasz, że Black Friday nie jest dla Ciebie? Zniechęcasz się na samą myśl o polowaniu promocji? Sprawdź, dlaczego Twoje obawy są niepotrzebne i jak czerpać radość z zakupowego szaleństwa! Stosując się do kilku zasad oraz równoważąc zakupy stacjonarne z tymi online, na pewno kupisz to, czego chcesz w najlepszych cenach.


Świętuj w sklepach

Czarny Piątek to nie tylko amerykańskie, ale już także międzynarodowe święto rabatów. W Polsce od dobrych kilku lat coraz więcej sklepów przygotowuje promocje z tej okazji. Wiele osób z samego rana rusza na zakupy, aby znaleźć upatrzone produkty w jak najlepszych cenach. Często stanie w wielogodzinnych kolejkach się opłaca, bo nowy odkurzacz czy telewizor można zgarnąć nawet za pół ceny. Niestety nie wszyscy z takich łowów wychodzą zadowoleni, zdarza się, że ostatnia sztuka wybranego produktu znika nam wręcz sprzed nosa. Co zrobić, aby uchronić się przed frustracją i mieć radość z chodzenia po sklepach? Odpowiedź jest prosta, do sklepów wybieraj się tylko po konkretne rzeczy. Najlepiej idź do punktu kilka dni wcześniej i sprawdź, czy mają poszukiwany przez Ciebie model, sprawdź dokładnie jego funkcje oraz poproś o doradzenie konsultanta. To zaoszczędzi Ci czas podczas zakupów w Black Friday, bo kiedy przyjdziesz na nie przygotowany, szybciej uda się znaleźć i zakupić wybraną rzecz. A jeśli tego dnia jej nie znajdziesz, szybko będziesz mógł zrobić zakupy w sklepie internetowym, gdyż wiesz już konkretnie, czego chcesz. 

Świętuj online

Jeśli stanie w kolejkach i buszowanie po sklepach nie są dla Ciebie wybierz zakupy online. To znacznie wygodniejsza i szybsza metoda na szukanie okazji. Z racji tego, że błyskawicznie możesz przejść ze strony jednego sklepu do innego oraz porównać ceny w wyszukiwarkach. W przypadku brakuj jakiegoś towaru lub zmianie wyboru na inny masz także możliwość sprawdzenia opinii i porad w internecie w każdej chwili. Dlatego gdy nie chcesz wychodzić na zakupy, spróbuj poczuć klimat Czarnego Piątku w zaciszu swojego domu! Nabywanie rzeczy drogą internetową to także dobre uzupełnienie dla spaceru po galeriach. Opcja w postaci kupienia konkretnie upatrzonych rzeczy online oraz wizyta w sklepach w poszukiwaniu czegoś, co nie do końca było w Twoich planach, jest również jak najbardziej w porządku. Ponadto nabywanie produktów w wirtualnym świecie to idealny sposób na przekonanie się, że Black Friday to przyjemne święto kupowania za mniej!

Upoluj prezenty na święta

Jeśli w najbliższym czasie planujesz zakup upominków świątecznych Black Friday to świetna okazja żeby zrobić to z wyprzedzeniem. Promocje z okazji Czarnego Piątku to moment na kupienie wymarzonych podarunków. Twoje dzieci marzą o elektronicznych gadżetach? A dziadkowie o nowych kuchennych akcesoriach? Najlepiej zakupić je właśnie wtedy. Im bliżej świąt, tym ceny mogą być mniej atrakcyjne lub ciężej będzie dostać produkt, który jest bardzo popularny. Nie zapomnij jednak sprawdzić wcześniej, co mogłoby się przydać Twoim bliskim, najlepiej znaleźć kilka takich rzeczy i wybrać coś z atrakcyjniejszym rabatem. Nie szukaj jednak niczego na siłę, kupowanie pochopnie nie jest nigdy dobrym rozwiązaniem. W sytuacji gdy pomysł na prezent nie przychodzi postaw na sprawdzone i uniwersalne opcję np. karta podarunkowa do ulubionego sklepu. Wtedy tak osoba będzie miała możliwość zrealizowania jej na poświątecznych wyprzedażach.

Artykuł sponsorowany
Molly
Autorka: Molly
Mam nadzieję, że moje propozycje przypadną Ci do gustu :)

Polecamy również: