« wróć do Porad

Od kilku już sezonów z rzędu naszywki królują nie tylko na wybiegach, ale również w szafach stylowych dziewczyn. Ten element jest niezwykle popularny!

Naszyte aplikacje doskonale prezentują się na jeansie, skórze oraz bawełnie. Zdobią kurtki, spodnie, T-shirty oraz akcesoria - torby, czapki, szale, case na telefon, czy buty. Jest w czym wybierać!


ShopStyle

Tak naprawdę naszywki możesz nosić w minimalistycznych stylizacjach, jak i tych odważniejszych, np. z wyrazistymi printami (marynistyczne pasy). Nie koniecznie musisz decydować się tylko na jedną rzecz z tym ozdobny detalem. Bez problemów zestawisz ze sobą kurtkę i torbę z naszywkami. Pamiętaj jednak, że powinno je coś łączyć, np. zbliżona kolorystyka, czy motyw. Dzięki temu stworzy spójny look!


shikshin.com

W tym sezonie naszywki mają bardzo różny kształt - owoce, napisy, zabawne minki, kwiaty, zwierzęta itp. Nosimy je solo lub w grupach, mogą być rozmieszczone na całej płaszczyźnie lub bardzo blisko siebie. Dekoracja na plecach jest nadal hot tak samo, jak na klatce piersiowej.  Niekoniecznie musisz inwestować w nowe ubranie wystarczy kupić naszywki. Możesz umieścić je na czym tylko chcesz! Daj się porwać wyobraźni i temu trendowi. 

Karolina Autorka: Karolina Na szafie: karollas Absolwentka dziennikarstwa zakręcona na punkcie mody. Fanka Karla Lagerfelda i książek o modzie. Z zamiłowania "lumpexoholiczka" i zbieraczka markowych dodatków. Uzależniona od czekolady i nakryć głowy.

Polecane oferty:

Pokaż więcej »

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij