Ciało Kuracja Antycellulitowa SOUVRE kolagen zestaw NOWY

Kuracja Antycellulitowa SOUVRE kolagen zestaw NOWY

400.00 zł
+ Koszt przesyłki
Płatność z góry (przelew)
Paczka pocztowa priorytetowa15.00 zł
Kup teraz

Opis przedmiotu

Producent:

Souvre

Kolor dominujący:

Problem cellulitu dotyka wiele kobiet na całym świecie. Przyczyny pomarańczowej skórki są nieustannie analizowane przez naukowców, jednak do tej pory nie określono jednoznacznie źródła tego problemu. Ogromnym wsparciem w walce z ww. defektami skóry jest specjalna pielęgnacja ciała. Kuracja Antycellulitowa zapewnia aktywną likwidację pomarańczowej skórki, działając od głębszych warstw skóry, zmniejsza również rozstępy dzięki obecności skutecznego składnika, jakim jest Liporeducyl®. Specjalnie dobrany zestaw produktów pobudza lipolizę, dzięki czemu dochodzi do aktywnego rozkładu tłuszczu w tkankach tłuszczowych. W efekcie obwód ud i pośladków stopniowo ulega zmniejszeniu, a skóra nabiera wyjątkowej jędrności.

PRODUKTY:
ŻEL DO MYCIA
KOLAGEN SILVER – 100 ML
SERUM WYSZCZUPLAJĄCE DO CIAŁA

PRZEBIEG ZABIEGU:

Umyj ciało kolagenowym żelem do mycia. Na wilgotną skórę delikatnie nałóż i wklep Kolagen Silver. Po wchłonięciu kolagenu (ok. 5-10 min.) nanieś i wmasuj kolagenowe Serum wyszczuplające do ciała.

Dla wzmocnienia efektu kuracji rekomendujemy dokupienie do niej i regularne zażywanie suplementów: S'OUVRE Piękna Skóra (60 kapsułek) oraz S'OUVRE Witamina C (60 kapsułek) – 1 kapsułka rano i 1 wieczorem przez okres trwania kuracji.

ZASTOSOWANIE:

Pielęgnacja ciała dotkniętego cellulitem, redukcja skórki pomarańczowej, zmniejszenia pajączków, redukcja: tkanki tłuszczowej, obwodu ud i pośladków, nadmiaru wody.

Tagi: #cellulit, #kuracja, #kolagen, #celulit, #naprawa skóry,

Komentarze (0)
Prześlij znajomemu

Wyślij Zamknij