Szafa użytkowniczki
pola904
klucha22_2007

klucha22_2007 zaprasza:
nowe: mięta, szyfon, asymetria. negocjuj-rezerwuj-kupuj! zapraszam:)

  • Poprzednie
  • anetka660
  • madzix2601
  • pola904
  • dzastinke
  • Catalepsy
  • Rei_
  • Następne

moje rzeczy

zobacz wszystkie (8) »

to sprzedaję lub wymieniam

zobacz wszystkie (23) »

poszukuję

ulubione


Komentarze

Catherine92

Catherine92 napisała:

dodane: 20-05-2012 23:02

Ocena: Pozytywna.
Bardzo dobry kontakt i ekspresowa wysyłka. Torebeczka śliczna i w 100% zgodna z opisem. Serdecznie polecam :)
 

Bloodwing

Bloodwing napisała:

dodane: 09-11-2011 22:08

Ocena: Pozytywna.
Wszystko OK :)
 

czarna26_81

czarna26_81 napisała:

dodane: 15-10-2011 09:39

Ocena: Pozytywna.
TRANSAKCJA Z TĄ SZAFOWICZKĄ TO CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ. BYŁA ZABLOKOWANA KIEDY SIĘ WYMIENIAŁYŚMY WIĘC ZROBIŁYŚMY TO PO ZA SZAFĄ I JAKBY BYŁA NIEUCZCIWA TO BY MI SPODNI NIE PRZYSŁAŁA BO NIE MIAŁABYM NAWET JAK JEJ TEGO UDOWODNIĆ,TERAZ PO CZASIE DOPIERO WYSTAWIAMY SOBIE KOMENTARZE NA KTÓRE Z CAŁĄ PEWNOŚCIĄ TA SZAFOWICZKA ZASŁUŻYŁA....PRZYSŁAŁA SPODNIE KTÓRE SĄ ŚWIETNE I JAK NOWE ZA CO OGROMNIE JEJ DZIĘKUJĘ :) OBY WIĘCEJ TAKICH UCZCIWYCH I SYMPATYCZNYCH DZIEWCZYN NA SZAFIE :) POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ....JESTEM ZADOWOLONA Z WYMIANY :) POLECAM
 

czarna26_81

czarna26_81 napisała:

dodane: 15-10-2011 09:31

Ocena: Pozytywna.
JEST MI NIEZMIERNIE MIŁO WYSTAWIC TAK POZYTYWNY KOMENTARZ////KOMUNIKATYWNOŚĆ NAJWYŻSZEGO FORMATU////OSOBA ZASŁUGUJĄCA NA WYRÓŻNIENIE ZA TAK MIŁĄ I SPRAWNIE PRZEPROWADZONĄ TRANSAKCJĘ////POZDRAWIAM I DZIĘKUJĘ :)
 

tuska01

tuska01 napisała:

dodane: 28-08-2011 09:50

Ocena: Negatywna.
To moja pierwsza lipa którą muszę wystawić. A więc kupiłam u tej szafowiczki torbę której do dziś nie otrzymałam a minąl już mieisąć, owszem widziałam,że ją wysłała ale ja nie mam ani torby ani swoich pieniedzy,których szafowiczka nie chce mi oddać, na początku powiedziała mi,że nie ma zamiaru mi oddawać pienieedzy a teraz kiedy do niej piszę nie ma odpowiedzi od niej mimo,że loguje się na szafie. Ta szafowiczka wystawiła mi pierwsza lipe mimo,że mi się ona nie należała bo to ja jestem pokrzywdzona!! Chce odzyskać swoje pieniądze! 12 zł to może i nie dużo ale mimo wszystko to oje pieniądze i nkit nie będzie ich sobie przywłaszczał!! A dodam jeszcze,że szafowiczka jest chamska ponieważ gdy do niej pisałm o tym,że torba nie doszła była chamska! ODDAJ MI MOJE PIENIĄDZE!!!!! NIE POLECAM!!!
 

saba44

saba44 napisała:

dodane: 22-08-2011 16:54

Ocena: Pozytywna.
Torebka nowiutka i śliczna
Szafowiczka przesympatyczna
 

saba44

saba44 napisała:

dodane: 22-08-2011 16:49

Ocena: Pozytywna.
Witam
Spodnie doszły i to szybko jestem b. zadowolona.
Szafowiczka godna zaufania ;) Pzdr
 

sariisz

sariisz napisała:

dodane: 21-08-2011 18:51

Ocena: Pozytywna.
Bardzo pozytywnie przeprowadzona transakcja :)
POLECAM POLECAM !
 

cytrynka166

cytrynka166 napisała:

dodane: 19-08-2011 19:56

Ocena: Pozytywna.
polecam szafowiczke w 100%
 

serduszka4

serduszka4 napisała:

dodane: 18-08-2011 19:47

Ocena: Pozytywna.
super szafowiczka, miła, sympatyczna, uczciwa osoba!:) sprzedaż przebiegła idealnie, zero komplikacji, super kontakt!:)Gorąco polecam

jestem bardzo zadowolona z zakupu
POLECAM!!!!!!!:)
 

aniusiak1990

aniusiak1990 napisała:

dodane: 15-08-2011 18:07

Ocena: Pozytywna.
Przemiła Szafowiczka:) Stały i rzetelny kontakt, szybka wysyłka oraz dobrej jakości towar:P
 

agacia595

agacia595 napisała:

dodane: 12-08-2011 09:44

Ocena: Pozytywna.
Expresowa zapłata. Zdecydowana szafowiczka.
Takich kupujących więcej!

POLECAM! POLECAM! POLECAM!
 

elle881219

elle881219 napisała:

dodane: 07-08-2011 13:51

Ocena: Pozytywna.
wszystko zgodnie z ustaleniami :)

szybka wysyłka.

Polecam! :)
 

serduszka4

serduszka4 napisała:

dodane: 05-08-2011 12:07

Ocena: Pozytywna.
super szafowiczka, miła, sympatyczna, uczciwa osoba!:) Bardzo polecam, oby więcej takich osób na szafie! sprzedaż przebiegła idealnie, zero komplikacji, super kontakt!:) Możliwość dogadania szczegołów, bez problemu! Gorąco polecam, warto z Nią współpracować:))

jestem bardzo zadowolona z zakupu
POLECAM!!!!!!!:)
 

babcia60

babcia60 napisała:

dodane: 31-07-2011 17:59

Ocena: Pozytywna.
Bluzeczki śliczne zgodnie z opisem.Ekspresowa przesyłka.
Polecam serdecznie i szczerze.
 

Skarbus713

Skarbus713 napisała:

dodane: 29-07-2011 22:39

Ocena: Pozytywna.
JAK NAJBARDZIEJ POLECAM :)
 

kasiala5

kasiala5 napisała:

dodane: 25-07-2011 10:25

Ocena: Pozytywna.
Wszystko ekstra!:)szafowiczka w 100% rzetelna i godna zaufania. Polecam zakupy i wymianki u niej, goraco pozdrawiam! ;)
 

O mnie


dolnośląskie
Na szafie od: 07.2011
Ostatnio na szafie: 25-05-2012
Status weryfikacji: zweryfikowana


KOMENTARZE:
Pozytywny Pozytywny:
16
Neutralny Neutralny:
0
Negatywny Negatywny:
1

> Zobacz wszystkie moje komentarze

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

spodnie rurki bluzy tuniczki topy t-shirty bluzki z bufkami sweterki leginsy treginsy

Opis:

Każdy ciuszek podlega negocjacji, jeżeli masz coś ciekawego to również chętnie się wymienie ;).

W każdą cenę wliczony jest już koszt wysyłki!

Ciuchy, które wystawiam zostały zakupione pod wpływem chwili a po powrocie do domu do tej pory leżą nie noszone w szafie, tak więc wszystkie są w stanie idealnym. Nie sprzedaje długo noszonych ciuchów, tylko takie noszone po zaledwie kilka razy oraz ciuchy nowe, których nawet nigdy nie miałam okazji założyć ;).

Ciuszki wysyłam listem poleconym, w kopercie bombelkowej. Chyba, że ktoś zażyczy sobie inaczej ;-).

Ciuszki zalegają w szafie, więc przed wysyłeczką oczywiście je piore ;).

Towar wysyłam w ciągu 5 dni roboczych

.

Tuska01- dziewczyna okazała się na tyle bezczelna i arogancka, że nie zwróciłam jej pieniążków (12zł) za torebkę, która prawdopodobnie zaginęła na poczcie. Dziewczyna dopiero po kilkunastu dniach raczyła podać mi e-mail na który wysłałam jej potwierdzenie nadania, wcześniej tylko straszyła policją. Straszna dziecinada..

Ostatnio tu zaglądali

Załóż konto
  • babcia60
  • magicbrillance
  • ariela
  • sylwia_cz
  • Catherine92
  • Doris1oo8




#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij