Szafing

Grudniowy Szafing już za nami.
Dziękujemy, że byłyście!
Śledźcie nas uważnie, wkrótce kolejna edycja :)

Masz za dużo ciuchów, w których nie chodzisz? Chcesz odświeżyć swoją szafę?
Koniecznie weź udział w Ogólnopolskiej Akcji Wietrzenia Szaf!

W sobotę 9 grudnia spotkamy się w Łodzi podczas kolejnej edycji Szafingu, by uwolnić swoje ciuchy i zdobyć nowe perełki na święta, Sylwestra i karnawał!
Dołącz do ogólnopolskiej akcji wymiany i okazyjnej sprzedaży ciuchów i dodatków!

Wydarzenia na FB:
Łódź
Pop'n'Art

Zapisy zakończone

Chcesz wziąć udział i wystawić swoje ciuchy?

Zapisz się »

Wymagane jest zalogowanie się na konto szafa.pl. zaloguj się »

Wstęp dla kupujących: DARMOWY!

Masz pytania? Napisz na [email protected]

Zasady są bardzo proste

 1. Wystawcy potwierdzają chęć uczestnictwa w wydarzeniu poprzez zapis za pomocą formularza oraz dokonanie wpłaty za zarezerwowanie miejsca (10 zł).
 2. Wystawcy powinni być na miejscu 15 min przed rozpoczęciem szafingu, by rozłożyć swoje stoisko.
 3. Każdy wystawca musi zadbać we własnym zakresie o własny stojak/wieszak, na którym wyeksponuje ubrania (+ wieszaki do powieszenia ubrań).
 4. Nie przynosimy całej swojej szafy (wszyscy musimy się pomieścić).
 5. Co wymieniamy i sprzedajemy: ubrania, buty, torebki, biżuterię, dodatki, książki... czyli wszystko to, co zalega Wam w szafach, półkach i szufladach.
 6. Wszystkie przyniesione rzeczy powinny być czyste i w dobrym stanie - nie mogą być zniszczone, sprane czy mocno znoszone.
 7. Zalecamy podpisać wcześniej własne rzeczy przypinając/przyklejając do każdego ubrania karteczkę z loginem lub imieniem i nazwiskiem.
 8. Nie ma sztywno określonych zasad, co do wymiany rzeczy – każdy robi to na „własnych warunkach”. Najlepiej stosować zasadę WZN: wyszukaj (atrakcyjną rzecz), znajdź (jej właściciela), negocjuj warunki :)
 9. Możesz sprzedawać swoje rzeczy, ale cena powinna być okazyjna - tylko wtedy będzie to zgodne z ideą SZAFINGU i stanie się zachętą do robienia ekologicznych „zakupów”.
 10. Wszystkich obowiązuje zasada: Uważaj na własne rzeczy – Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy pozostawione bez opieki, zniszczone w trakcie akcji lub zagubione.
 11. W przypadku rezygnacji z udziału w Szafignu opłacone wejściówki nie będą zwracane.
 12. Na Szafing przychodzimy w dobrym humorze