Spodnie damskie

Początkowo przeznaczone tylko dla mężczyzn, pokochane zostały również przez kobiety. Nie od dziś wiadomo, że nie ma nic cenniejszego niż idealnie dobrane spodnie. Nie tylko jeansy, ale też materiałowe, biodrówki i te z wysokim stanem – wszystkie mogą dobrze na nas leżeć. Czemu? Dzięki różnym krojom! Spodnie rurki czy dzwony, z kieszeniami lub bez. Nawet układ kieszeni czy szwu ma wpływ na to, jak spodnie leżą. Czarne, jeansowe spodnie z powodzeniem zastępują te z materiału, które uznane są za eleganckie.

Nie można nie wspomnieć o spodniach 3/4, często mylone z rybaczkami. Przypominamy, że 3/4 mają długość do połowy łydki (świetnie wyglądają z koturnami), a rybaczki są „za kolano” (śmiało można łączyć je z trampkami czy balerinkami).

Jesienią i zimą warto postawić na dopasowane jeansy. Najlepsze będą rurki lub spodnie typu mom jeans świetnie sprawdzą się też tregginsy. Ze względu na pogodę dzwony w tych porach roku mogą nie być najlepszym wyborem. Nogawki będą mokre i łatwo o ciężko spieralne plamy z błota.

Filtry