szafa yasmin

yasmin :: małopolskie
zweryfikowana
małopolskie
na Szafie od: 02.2009
ostatnio na Szafie: 11-05-2021

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

pokoju

O mnie

Moje rzeczy w większości wystawione są na sprzedaż. Jeśli jednak chcesz się wymienić, napisz - może znajdę coś ciekawego. ;) Wystawiam ubrania po okazyjnych cenach, zależy mi na tym, żeby rzeczy których nie noszę przydały się komuś. :)
Wysyłam paczkę gdy zostanie zrealizowana wpłata.
Koszty wysyłki:
-odbiór osobisty na terenie Krakowa 0,00 zł dojeżdżam do osoby zainteresowanej
-list polecony ekonomiczny/paczka+ 10,00 zł
-list polecony priorytet/paczka+ express 15,00 zł
-paczkomat (po wcześniejszym uzgodnieniu) 15,00 zł

Spodobało Ci się coś więcej niż jedna rzecz? W przypadku zakupu dwóch, trzech i czterech sztuk koszt wysyłki jak za jedną.
Zapraszam :) :)

Sprostowanie
Dlaczego mam 5 komentarzy "bez szału" ?
Przeprowadziłam wymianę z użytkowniczką o nicku "eksplozja1". Wydawała się w porządku. Wysłała paczkę jako pierwsza, bo miała mniej niż 5 komentarzy. Dostałam. Nie powiem, żebym była dostatecznie zadowolona, ale wystawiłam jej 5 pozytywów, bo o to prosiła. Wymiana wyglądała tak: ona dostała ode mnie 3 rzeczy, ja od niej 2. szafowiczka napisała, że dostała moje rzeczy i zaraz wystawi pozytywne komentarze. Wystawiła komentarze "bez szału". Dziewczyna dodała mnie do czarnej listy, dlatego nie mogę wyjaśnić sytuacji. Nie pytała o nic, mówiłam o zaciągnięciach na tuniczce, zszyłam to a reszta była w idealnym stanie więc wiedziała jaki jest stan wysyłanych rzeczy. Przykro mi, że tak się stało !!!