szafa vinyl93

vinyl93 :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 07.2012
ostatnio na Szafie: 23-05-2021

O mnie

ZAPRASZAM!

* REGULAMIN – zaktualizowany 27.09.2016 – Przeczytaj przed kupnem *

W związku z nowymi opłatami za wysyłkę przez Pocztę Polską od 2018 roku przed zakupem proszę mnie pytać ile będzie wynosiła wysyłka, gdyż nie wszystkie kwoty mogą być aktualne!

1. W chwili obecnej – tylko sprzedaż, nie wymieniam się, mam za dużo przedmiotów w szafie!

2. Akceptuję płatności z PAYSzafa jak również zapłatę tradycyjnym przelewem. Jeśli wybierasz ten drugi sposób po kliknięciu na Kup podam potrzebne DANE DO PRZELEWU.
W tytule przelewu proszę o wpisanie nazwy zakupionego przedmiotu bądź nicku z szafy.

3. Na zapłatę czekam 4 dni robocze od zakupu, chyba że kupujący ustali ze mną inny termin zapłaty, po tym czasie wystawiam przedmiot ponownie i odpowiedni komentarz do transakcji.

4. Produkty wysyłam listem poleconym lub listem ekonomicznym. Możliwa jest wysyłka poprzez paczkomaty Inpost (proszę mnie poinformować przy zakupie).
UWAGA! Te ekonomiczne są nierejestrowane bez potwierdzenia i wysyłane na odpowiedzialność kupującego (jeśli coś zginie na poczcie nie odpowiadam za to).

5. Przy zakupie więcej niż jednego przedmiotu z mojej szafy koszt wysyłki będzie jeden, uzależniony od wagi i gabarytu danych przedmiotów.

6. Przesyłki wysyłam wciągu 1 do 2 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty na koncie. Do kupującego zazwyczaj wysyłam wiadomość z informacją o otrzymaniu wpłaty i informuję jeśli przesyłka zostanie wysłana.

7. Nie przyjmuję zwrotow, proszę o przemyslane zakupy i pytania przed zakupem.
Według przepisów prawa UE(01.08.03) o zakupie towarów od osób prywatnych informuję, że przedmiot wystawiony na aukcji nie podlega: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE brak takiej informacji oznacza, że sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar- nowy, jak też używany.