Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa uszczela4

uszczela4 :: podkarpackie
zweryfikowana
podkarpackie
na Szafie od: 05.2009
ostatnio na Szafie: 29-07-2018

O mnie

Witam wszystkie szafowiczki :)) Serdecznie zapraszam do zakupów w mojej szafie :) O wszystkich ewentualnych wadach ciuszków itp. informuję :) Paczkę przesyłam po otrzymaniu pieniążków na konto :)
Uwaga!!! Mam inne dane do przelewu niż te , które wyświetlają się podczas zaakceptowania transakcji.Wszystkie dane podaje po zakupie towaru :) Życzę udanych zakupów w mojej szafie =)
Przy wymianie wartość wzrasta :) Na chwilę obecną POSZUKUJĘ:
*ramoneski jeansowej
*płaszcza ze skórzanymi rękawami
*mgiełek
*body tygrys
*botków
*czapek beanie
*listonoszki nike
* bluz oryginalnych
*kominów
* butów nike

Pytajcie , pytajcie i jeszcze raz pytajcie :) To , że niektóre rzeczy są na sprzedaż nie oznacza ,że się nie wymienię ;) Chyba, że nie znajdę nic , co mnie zainteresuje :)


Możecie proponować swoje ceny, jeśli uważacie że cena jest za wysoka, a przedmiot wam się podoba.Jestem otwarta na wasze oferty ;)


BAAAARDZO CHĘTNIE SIĘ WYMIENIAM , ALE NIE NA CIUSZKI PRZEDEPOKOWE...
Jeśli macie jakieś pytania to piszcie po prostu wiadomość.Nie zostawiajcie pytań do mnie pod rzeczami , bo nie raz nie przeglądam ich po prostu, więc lepiej będzie jak napiszecie bezpośrednio do mnie :)

****Zwrotów nie przyjmuję!!!! ****

***********
Co do lipy to jest to na prawde bezczelność.Platformy były w stanie idealnym i co najważniejsze wywiązałam się z umowy!!! A podejrzewam , że ta lipa jest wyłacznie ripostą na moją lipę....Proszę tylko spojrzeć na konto Pani Jagody :]