To sprzedaję lub wymieniam

Mam w szafie

Moje stylizacje

Poszukiwane

Ulubione

uniquee :: łódzkie

szafa

uniquee

niezweryfikowana
łódzkie
na szafie od: 09.2011
ostatnio na szafie: 08-06-2012

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

nie ważne gdzie, ważne w co.

O mnie

Co do użytkowniczki IZUNIA99
Dziewczyna wysłała mi sukienkę, która ani trochę nie pasowała do zdjęć umieszczonych w galerii. Zapłaciłam następnego dnia jak ustaliliśmy i wszystko było ok. Zamarłam kiedy zobaczyłam zupełnie inną sukienkę w nie pasującym rozmiarze. Poprosiłam grzecznie o wyjaśnienie sprawy, na co dostałam po paru dniach odpowiedź, że nie może gdyż nie ma jej w kraju. Sugerowała, że wkręcam ją, ponieważ nikt inny nie poskarżył się "pomyłką". oczywiście nikt nie musiał gdyż dostał o niebo lepszą kieckę. W próbie dojścia do kompromisu wystawiła mi warunek :
1) wystawisz mi negatywa
lub
2)wystawisz mi pozytywa w zamian ja zrekompensuję Ci jakoś otrzymanie innej sukienki np. otrzymasz ode mnie puder Vichy wraz z pędzelkiem (wart około 100 zł)-nowy - poproszę kogoś by wysłał go z Polski - za pobraniem (koszt pobrania zapłacisz Ty na miejscu 10,50 pln, lub jesli wolisz wpłacić mi na konto 4,19 pln - wolałabym tę drugą opcję).
Zupełnie nie wiem jak można wchodzić w jakiekolwiek wymiany z tą dziewczyną. Jak się później dopytałam innej szafowiczki, koleżanka wielokrotnie wysyła rzeczy niepasujące, a sprawy trafiające do administracji kończą się jedynie "próbą" wyjaśnienia sytuacji, po których u IZUNIA99 kasowane są negatywy. A to, że jestem niezweryfikowana o niczym nie świadczy, ponieważ wielokrotnie już kupowałam na szafie i jak dotąd skarg nie było. Zawsze pieniądze wpłacam następnego dnia lub ewentualnie po rozmowie z użytkownikiem w terminie póżniejszym. Każda transakcja kończyła się pomyślnie i z przyjemnością dawałam pozytywne komentarze.
!!!

Komentarze

Pozytywny Pozytywny:
2
Neutralny Neutralny:
0
Negatywny Negatywny:
0
lonelyprincess

lonelyprincess napisała:

Ocena:

POLECAM W 100 % SZYBKA WPŁATA SZFOWICZKA BARDZO WYROZUMIAŁA I UCZCIWA

dodane: 09-02-2012 16:10

iska87

iska87 napisała:

Ocena:

Wszystko w porządku, stały, miły kontakt, osoba uczciwa, polecam wszystkim

dodane: 27-11-2011 21:33

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij