Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa tygryski22

tygryski22 :: podkarpackie
zweryfikowana
podkarpackie
na Szafie od: 08.2011
ostatnio na Szafie: 26-11-2016

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

wygodnie ;)

O mnie

Jestem osobą uczciwą, wystawiam na szafę, ubranie w stanie idealnym lub bdb. O ewentualnych defektach informuję. Odpowiadam na wszystkie wiadomości o to samo proszę. Nie proponujcie mi wymiany na biżuterię, ponieważ nie noszę (zboczenie zawodowe :D) Każdą biżuterię wykonuję ręcznie z dnia na dzień, przyjmuję zamówienia, nie gwarantuję, że akurat dany kolor będzie dostępny "na już".
Niskie ceny wynikają z tego, że chce się pozbyć tych rzeczy ponieważ wyprowadzam się z domu na studia, a nie z powodu stanu wystawionych okazów.
Jeżeli proponujesz mi wymianę, to proszę nie dziw się ze wybiorę coś droższego jeśli akurat tylko to mi się podoba lub jest na mnie dobre, możesz wtedy wybrać coś jeszcze. Jeśli ktoś ma tylko status "wymiana" to wybacz, ale nie interesuje mnie ile za to dałaś. Podobne jest ze sprzedażą.
Sprzedaje tanio.

PRZY WYMIANIE BIŻUTERII CENA WZRASTA

Biżuteria jest oryginalna, ręcznie przeze mnie robiona, wszystko co wysyłam z biżuterii nigdy przez nikogo nie było noszone i zawsze jest starannie wykonywane.
Kolory na zdjęciach zazwyczaj są przypadkowe, inne oczywiście są możliwe.
Przyjmuję również zamówienia na biżuterię. Wystarczy zdjęcie lub link.


LIPA OD 'asienka20'
OSOBA NAIWNA I W DODATKU SZANTAŻYSTKA. NIE POLECAM, LIPA WRZUCONA W ODWECIE ZA 'NIEDOPIĘCIE SWEGO' PO ZGŁOSZENIU SPRAWY DO ADMINISTRACJI.SZKODA, ŻE SWOICH WIADOMOŚCI W KOMENTARZU NIE WRZUCIŁA.