Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa tweety77

tweety77 :: łódzkie
zweryfikowana
łódzkie
na Szafie od: 03.2012
ostatnio na Szafie: 11-03-2017

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

ubrania :)

O mnie

NIE WYLOGOWUJĘ SIĘ.

CENY SĄ NISKIE BO CHCĘ SIĘ POZBYĆ ZALEGAJĄCYCH MI W SZAFIE RZECZY.

PRZY WYMIANIE CENA WZRASTA!!!!!!!!!!

Najczęściej noszę ubrania o rozmiarze XL ze względu na spory biust :)

UBRANIA MUSZĄ "WPAŚĆ MI W OKO"

Głównie interesuje mnie sprzedaż, lecz jeśli coś mi się spodoba chętnie się wymienię, ale ostrzegam, że jestem wybredna :)

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O KONTAKT

JEŚLI MASZ JAKIEŚ WĄTPLIWOŚCI CO DO WYSTAWIANYCH PRZEZE MNIE RZECZY ZAWSZE PYTAJ, TO POMOŻE NAM UNIKNĄĆ WIELU NIEPOROZUMIEŃ.

Mam nawyk odrywania metek przy rzeczach :/ Więc jeśli piszę, że coś jest nowe to na prawdę tak jest.

Ceny są do negocjacji, ale jeśli chodzi o wymianę, to wymienię na coś w tej samej cenie bądź na kilka rzeczy aby cena była równoważna. Czasami (ALE NIE ZAWSZE!!!) cena rzeczy przy wymianie wzrasta - w szczególności chodzi o rzeczy nowe.

Proszę też zawsze najpierw pytać o dostępność rzeczy, ponieważ czasami wystawiam je na innych serwisach i nie zawsze zdążę usunąć je z szafy.

NIE ROBIĘ ZDJĘĆ NA SOBIE!!!!

Buty dł wkładki 26 cmLubię duże torby w których zawsze nie można nic znaleźć :) co nie znaczy, ze wykluczam małe.


W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zawsze w miarę możliwości odpowiadam na każdą otrzymaną wiadomość.

Jestem maniaczką ALLEGRO więc z reguły wiem ile kosztują rzeczy nowe, a ile używane. Nie dam się nabrać na zawyżone ceny i sama też staram się być uczciwa.

Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.

NIE BIORĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA PRZESYŁKI NADANE LISTEM EKONOMICZNYM LUB PRIORYTETOWYM BEZ POTWIERDZENIA NADANIA.


Zajmuję się też ZAPLATANIEM SZTUCZNYCH WARKOCZYKÓW i PRZEDŁUŻANIEM WŁOSÓW metodami na microringi i tulejki na terenie woj. łódzkiego.
Szczerze polecam sama miałam i planuję zrobić znowu. Jeśli chodzi o cenę warkoczyków nie przewyższa ona 270 zł w co wliczone są włosy więc w porównaniu do konkurencji jest bardzo tanio :)
UWAGA NA UŻYTKOWNICZKĘ Inova !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Użytkowniczka ta kupiła ode mnie 5 par spodni za kwotę 135 zł. Stan spodni był dokładnie opisany. Po tym jak rzeczy doszły do użytkowniczki zaczęła mi wmawiać że tylko 3 pary spodni były nowe a jedne (które mialam zaznaczone w opisie ze byly wlozone zaledwie 3 razy) były używane dużo więcej razy co jest NIEPRAWDĄ. Ponadto link zielonych leginsów jakie kupiła(zdjęcie zapożyczone od poprzedniej właścicielki która mi napisała ze spodnie byly nowe a przyszły używane, ja ich nie nosiłam tylko od razu wystawiłam jako używane i zaznaczyłam ze maja ślady użytkowania), dziewczyna wiedziała ze mają zbobienia które łatwo da się usunąć golarką. Próbowała ode mnie WYŁUDZIĆ zamianę na inna parę spodni (mam wyraźnie napisane że nie przyjmuję zwrotów) pod GROŹBĄ że w przeciwnym wypadku wystawi mi NEGATYWNE KOMENTARZE co też robi-wystawia mi negatywy z ZEMSTY obrażając mnie i kłamiąc a za nowe rzeczy ode mnie-odwdzięcza się za nie negatywami. Jestem uczciwą użytkowniczką i tego samego oczekuję od innych, dać komuś palec to weźmie całą rękę.


DODATKOWO PROSZĘ TUTAJ MACIE DECYZJĘ ADMINISTRACJI NA DOWÓD ŻE NIE MA W TYM MOJEJ WINY :

Użytkowniczka tweety77 przedstawiła linki do rozmów, oskarżona lnova wystawiła jeden komentarz pozytywny o negatywnej treści - błąd ten zmusza nas do usunięcia komentarza. Kolejne komentarze wystawione przez lnova stanowią treści oczerniające, obraźliwe i łamiące Regulamin Serwisu (m.in. publikacja przebiegu wiadomości prywatnych). Komentarze te stanowią niedopuszczalne treści i zostają usunięte. Oskarżoną przestrzegamy, że publikacja podobnych komentarzy może zakończyć się osobnym oskarżeniem i nałożeniem blokady na konto.UWAGA NA UŻYTKOWNICZKĘ roxi121 !!!!!!!!!!!!!!

NIESŁUSZNIE WYSTAWIŁA MI NEGATYWA

użytkowniczka niemiła, cwana, bezczelna i do tego zakłamana! umówiła się ze mną na inną kwotę wystawionych przedmiotów po czym podniosła ich cenę i stwierdziła, ze nie sprzeda mi ich w kwocie na jaką najpierw się umawiałyśmy.

Kiedy powiedziałam, że zgłoszę sprawę do administracji stwierdziła, że sama to zrobi. Dogadałyśmy się co do późniejszej wpłaty i dobrze wiedziała że ten termin może przesunąć się o parę dni a kiedy wysłałam jej skan przelewu wmawiała mi że jest podrobiony!!!!! Nie wiem z kogo chciała zrobić głupiego widać że się nie zna skoro pieniądze po tym jak wysłałam jej skan miała następnego dnia. NIE POLECAM KUPNA LUB JAKIEJKOLWIEK WYMIANY Z TĄ OSOBĄ!!!

Kiedy przesyłka już dotarła wysyłała mi mnóstwo wiadomości żebym jej wystawiła komentarze pierwsza. Nie chciałam rozgrzebywać tego w jakim stanie przeszła do mnie jedna z rzeczy wiec dla świętego spokoju wystawiłam jej dwa pozytywy czego bym teraz nie zrobiła. Oczywiście odwdzięczyła mi się NIESŁUSZNIE neutralnym komentarzem dopominając się przy tym żebym znowu pierwsza wystawiła jej ostatni komentarz. Dobrze wiedziałam że jest na tyle bezczelna że robi to tylko po to żeby niesłusznie wystawić mi negatywa, który oczywiście wystawiła.

I jeszcze bezczelnie twierdzi, że z jej strony było załatwione wszystko w porządku. szkoda tylko, że nie napisała że w jednych spodniach, KTÓRE MIAŁY BYĆ NOWE szwy ledwo co się trzymały i miały małą dziurkę.
NIE POLECAM ŻADNYCH TRANSAKCJI Z TĄ SOBĄ A KONTAKT Z NIĄ JEST PONIŻEJ KRYTYKI. Jest osobą niemiłą i niesłusznie przenosi winę na drugą osobę.

Z mojej strony wszystko było załatwione tak jak się umawiałyśmy, szkoda że ty nie byłaś na tyle uczciwa.