szafa truskawkowabuba

truskawkowabuba :: małopolskie
zweryfikowana
małopolskie
na Szafie od: 07.2012
ostatnio na Szafie: 16-09-2020

O mnie

instagram.com/_s_iw

witaj na moim profilu! ❤

PROMOCJE
przy zakupach za min. 55 zł - WYSYŁKA GRATIS PACZKĄ W RUCHU!
Zapraszam na priv, co do cen na pewno się dogadamy – im więcej weźmiesz tym ceny będą niższe!

Loguję się często, odpisuję szybciutko, także zachęcam do kontaktu.

UBRANIA
Na moim profilu znajdziesz ciuszki zadbane, w bardzo dobrym stanie, nieraz nowe tylko z oderwaną metką. Jeśli mają jakieś wady, zaznaczam to w opisie.

Z racji tego, że większość wystawionych przede mnie ubrań, jest na mnie za małych, a ja stałam się pulchną kuleczką - NIE ROBIĘ ZDJĘĆ "NA OSOBIE". Nie pytajcie mnie o nie. Zamiast tego, mogę zmierzyć ciuszek wzdłuż i wszerz, według życzenia.

Jeśli rzecz zniknęła nagle z twoich ulubionych, to oznacza, że sprzedałam ją na innym portalu.

Rozmiar zaznaczam taki jak wypada w rzeczywistości! Wymiary zazwyczaj podaję bez rozciągania ciuszka. Jeśli wymiary są wzięte po rozciągnięciu, wyraźnie to zaznaczam na stronie ubrania. Proszę pamiętać, że różne monitory oddają różnie barwy. A i mój aparat różnie pracuje przy różnym świetle.

WYMIANY
nie wymieniam się.

WYSYŁKI
korzystam z usług Poczty Polskiej (listy polecone) i InPostu (Paczkomat i wysyłka kurierska). Nie wysyłam za pobraniem! Koszty wysyłki są uzależnione od ilości kupionych rzeczy i ich objętości, pytaj o nie na privie.

Staram się wysyłać paczuszki na drugi dzień po zaksięgowaniu na moim koncie pieniędzy, tak abyś była maksymalnie zadowolona z transakcji. Czasami mogę się z tym spóźnić, jednak wysyłka nie następuje później niż po trzech dniach.

ODBIÓR OSOBISTY
Odbiór osobisty jest możliwy w Bochni lub w Krakowie; wtedy wchodzi w grę Galeria Krakowska, Dworzec PKP, Kampus UEKu, ul. św. Filipa. Zastrzegam jednak, że w Krakowie jestem tylko dojazdem, mój czas jest mocno ograniczony w tym mieście. Przymiarki są niemożliwe.

REZERWACJE
robię to niechętnie, jednak rozumiem niektóre sytuacje, dlatego rezerwacja jest możliwa, ale tylko po wpłacie zaliczki 20% wartości rzeczy.

ZWROTY
Zwrotów nie przyjmuję; wyjątki stanowią sytuacje, kiedy jest niezgodność przedmiotu z jego opisem, czyli nigdy. Jestem do twojej dyspozycji, przed zawarciem transakcji odpowiem na wszystkie twoje pytania.

zachęcam cię również do obserwowania profilu ❤.