Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa theroxi

theroxi :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 09.2010
ostatnio na Szafie: 26-05-2017

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

hm, zara

O mnie

Witam :)

Na szafie są ubrania moje i mamy! stad rozne rozmiary i style, wszystkie ciuszki sa zadbane i prane przed wysylka chyba ze maja opadkowanie badz zostaly przed chwila kupione.

wysylam do 5 dni roboczych, oczywiscie od razu jesli dam rade.

Chętnie wymienie się bądz nabędę:
- ładną bielizne S.
- ubrania w kolorze czekoladowym
- rzeczy w stylu hippie, etno, boho, pocahontas :D
- cienie w kolorach ziemi
- rzeczy z motywami orientalnymi

możesz liczyć na szczerosc i szybkie działanie. :)

Muszę odnieść się do ostatnich dwóch lip, które otrzymałam, bo aż krew się we mnie gotuje!!! Nie dość, że bezczelna przysłała mi tunikę z wypalonym śladem od żelazka, za co o czywiście wystawiłam jej lipę, bo się słusznie należała, to ona w odwecie wystawiła mi dwie!!! Ma ich już w sumie 11. Chyba zrezygnuję z tego portalu, bo zasady są tu całkowicie bez sensu. Ktoś Cię oszuka, a potem jeszcze podkopie autorytet. Mam nadzieję, że przynajmniej kiedyś dostanie za to nauczkę. Osobiście brzydzę się takimi ludźmi. Uff.

UWAŻAJCIE NA MADZIĘ 198887!!!!!!!!!!!!!!!!!

CO DO LIPY:
PO PIERWSZE INFORMUJĘ, ŻE NIE OTRZYMAŁAM JEJ JAKO SPRZEDAJĄCA, ALE JAKO KUPUJĄCA, W ODWECIE ZA LIPĘ, GDYŻ ZOSTAŁAM WPROWADZONA W POWAŻNY BŁĄD!!!
- zwróćcie uwage na ilosc lip tej szafowiczki

- torba jest kopertówka ktora nie miesci a4 jak w umowie

- podolam dokladny adres wysylki na prosbe tej szafowiczki

- brak jej słów jednak komentarz zawiera ich troche. mocna w gębie. uwazajcie.

Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają rękojmi, gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.

( za wyjątkiem naprawdę bardzo uzasadnionych przypadków)Jeżeli jesteś niezadowolona z transakcji, daj znać, na pewno się dogadamy. Oczywiście mam na myśli naprawdę uzasadnione przypadki, np. pomyłka czy uchybienie z mojej winy, nie to, że się nagle komuś coś odwidziało.

Jeżeli dogadamy się na ''wysyłkę gratis'' czyli nie płacisz za nią a ja jeszcze zeszłam z ceny to biorę sobie okres tygodnia na wysyłkę danej rzeczy.
Pozdrawiamy.