Aktualnie sprzedaję

Moje stylizacje

Mam w szafie

Ulubione

szafa sylwia9200

sylwia9200 :: łódzkie
niezweryfikowana
łódzkie
na Szafie od: 01.2010
ostatnio na Szafie: 19-10-2010

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

cropp , house , new yorker, h&m

Komentarze

Pozytywny Pozytywny: 0
Neutralny Neutralny: 0
Negatywny Negatywny: 4
rozwiń
kayyyya

kayyyya napisała:

Ocena:

Bezczelna oszustka!! Nic jej nie wysłałam, bo nic mi nie wpłaciła, bo nawet nie podałam jej nr konta, śmieszna jesteś dziewczyno... klikasz dla zabawy "Kup" i tylko robisz ludziom problemy, bo potem nawet nie raczysz odpisać na wiadomości!! Zgłaszam to do administracji, z prośbą o usunięcie Ci Konta!

dodane: 12-10-2010 07:17

kayyyya

kayyyya napisała:

Ocena:

Tak sukienkę wystawiłam drugi raz, gdyż za pierwszy razem ją kupiłaś i przestałaś się odzywać, nawet nie prosząc o nr konta.!! Drugi raz zrobiłaś to samo!!! Administracja powinna się Tobą zająć.!

dodane: 12-10-2010 07:17

natis_1

natis_1 napisała:

Ocena:

Totalna OSZUSTKA !!!!!! Kupiła kurtkę, pieniądze wpłaciła a ja paczkę wysłałam. Listem poleconym, więc mam numer nadania!!!! I niby powinno być ok, a ta mi tu pisze po miesiącu, że kurtki nie dostała. Pewnie nawet nie odebrała paczki na poczcie i kasę chce wyłudzić!!!!! Zero kontaktu, zero odzewu!!! W ogóle nie dała znać, że coś jest nie tak, a przecież takie rzeczy można bez problemu wyjaśnić!!!!! Co za brak profesjonalizmu!!!! Widać nie jestem pierwsza, którą chce oszukać!!!! Psuje tylko opinię tym co są w porządku!!!! UWAŻAJCIE I NIC JEJ NIE SPRZEDAWAJCIE!!!!! Totalna LIPA!!!! LIPA!!! LIPA!!! LIPA!!!

dodane: 10-10-2010 18:38

justxbe

justxbe napisała:

Ocena:

kupiła perfumy, zero kontaktu, pieniędzy nie dostałam. zakłada konto po to żeby kupowac przedmioty , a potem za nie nie płacić i robić tylko kłopot z kolejnym wstawianiem przedmiotu.
ZDECYDOWANIE NIE !

dodane: 13-09-2010 00:03