Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa schade

schade :: wielkopolskie
zweryfikowana
wielkopolskie
na Szafie od: 11.2011
ostatnio na Szafie: 09-05-2014

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

H&M , Nike,Adidas,House,River Island,Reebok, Dorothy Perkins, Atmosphere

O mnie

Zwrotów NIE przyjmuje.Chyba,że zdeklarujesz się opłacić moją i twoją "odsyłkę" co oczywiscie wczesniej ustalamy.
Szczególnie zwracam uwagę na kulturę wymiany,ja ze swojej strony staram się zawsze odpowiedziec innej użytkowniczce na zadane pytanie czy to dot.wymiany czy też innej. Tego wymaga od nas kultura i oczekuje tego samego od innych.
Jestem skora do wszelakich negocjacji.Nie uznaję natomiast oszustek i krętaczek takich co to błagaja wpierw o wymianę z Tobą apotem zmieniają zdanie jak choragiewka ( OSTRZEGAM WAS PRZED TAKIMI jak "dteryaki"uzytkowniczka nie uznająca uczciwej wymiany!!!
W przypadku kupna- w razie dokonania zakupu i nieuiszczenia opłaty zgłaszam sprawę do Administracji i wystawiam stosowny komentarz.Taką samą zasadę stosuję w przypadku oszustwa : nie dotrzymania umowy i nie przysłania mi towaru.
ODNOŚNIE PRZESYŁEK: zawsze wysyłam z potwierdzeniem lub prio i oczekuję tego samego gdyż wiadomo,że przesyłka jest szybko u adresatki( ponadto jest odnotowywana na POczcie Polskiej)***DLATEGO KUPUJĄC U MNIE ALBO WYMIENIAJAC SIĘ JEDNOCZESNIE DECYDUJESZ SIĘ NA PRZESYŁKĘ DO MNIE ( I ODE MNIE) LISTEM POLECONYM PRIO***
WSZYSTKIE oszustki zgłaszam administracji !!!! *****


Co do LIPY:

SZCZEGÓLNIE RADZĘ WAM UWAŻAĆ NA YouBackAgain wysyła opóźnione paczki,ponadto zamiast ubran które wystawia na szafie wysyła zwyczajne stare i niemodne !!!! OSTRZEGAM.Dała mi NEGATYW bo wysłałam jej o 1 dzien później paczkę ( o czym ją informowałam i się zgodziła sama na to!!!)
OTO odpowiedz Admin na pretensje użytkowniczki TouBackAgain którą otrzymałam:
"W dniu 30 kwietnia 2012, w oparciu o zgłoszenie z dnia 28 kwietnia 2012 oraz wyjaśnienie z dnia 29 kwietnia 2012, została podjęta następująca decyzja:
"Użytkowniczka YouBackAgain nie przedstawiła zdjęć produktu otrzymanego, możemy więc przypuszczać, że kupującej chodzi o plamę widoczną na drugim zdjęciu sprzedawanego przedmiotu. Wada nie była ukryta, tak więc stwierdzamy, że użytkowniczka YouBackAgain nie ma prawa do roszczeń reklamacyjnych."
Jesli masz komentarz negatywny a ja np nie wówczas Ty wystawiasz jako pierwsza - ja potem.
Oswiadczam,że za pracę i brak rzetelnosci swiadczonych usług przez Pocztę POlską nie odpowiadam.

AKTUALNIE POSZUKUJE:
* torby XXL ( popielata,czarna,fiolet)
* torby typu Chanel
* płaszczyki rozm 34/36
* botki z kożuszkiem na koturnie 37
* wszelkiego rodzaju tuniki rozm 36
* jeansy haremki( lub baggy) r.34i r.36
* traperki rozm 36
* koszule ( z żabotem)
* tuniki
Oświadczam , że wszystkie artykuły wystawione na moich aukcjach są własnością moją lub mojej rodziny dłużej niż 6 miesięcy i nie podlegają opodatkowaniu.