szafa sariel69

sariel69 :: małopolskie
zweryfikowana
małopolskie
na Szafie od: 12.2010
ostatnio na Szafie: 04-11-2019

O mnie

UWAGA!
Przy zakupie paru rzeczy za przesyłkę płacisz tylko RAZ!
Przy zakupie POWYŻEJ DWÓCH rzeczy mogę zaproponować dodatkowo RABAT, ZNIŻKĘ LUB GRATIS, a przy jeszcze większych ilościach przesyłkę gratis i większe obniżenie ceny całościowej.
________________________________
Wszystkie przedmioty staram się dokładnie opisywać, jeśli masz pytania lub wątpliwości napisz!
Wyceniam przedmioty zgodnie z ich stanem faktycznym oraz mając w pamięci cenę, za którą sama kupiłam te przedmioty. Staram się nie zawyżać cen, nawet trochę je zmniejszam, ponieważ zależy mi, aby rzeczy nie zalegały mi w szafie. Ceny podlegają niewielkiej negocjacji, ale uważam, że podane przeze mnie są przyzwoite i na prawdę odzwierciedlają ich stan i jakość.
Zanim klikniesz "kup teraz" zapoznaj się z moim regulaminem i napisz do mnie, ponieważ daną rzecz mogę sprzedawać też gdzieś indziej!

Jeśli na rzeczy zakupionej u mnie znajdziesz śladowe ilości sierści, to z góry strasznie przepraszam - mam trzy koty, czasem trudno jest ściągnąć sierść tak idealnie, aby nie było jej zupełnie widać, nawet na nowej rzeczy, bo sierść jest wszędzie w moim domu. Staram się jak najwięcej ściągać wałkiem do tego przeznaczonym, ale kto ma kota, to wie jak to jest. Z góry jeszcze raz przepraszam.

Przed kliknięciem "Kup teraz" skontaktuj się ze mną!

________________________________
Przesyłki wysyłam listem poleconym w cenie zależnej od wagi przedmiotu oraz ceny koperty/opakowania i tego samego oczekuję od osób, z którymi się wymieniam - nie wysyłam przesyłek nierejestrowanych, chyba, że na odpowiedzialność osoby kupującej i tego samego życzyłabym sobie od osób, u których kupuję/wymieniam się.

________________________________
REGULAMIN:

Według aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.

Wg Ustawy z dnia 27.07.2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej - art. 7: "Sprzedawca nie odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową, gdy
kupujący w chwili zawarcia umowy o tej niezgodności wiedział lub, oceniając rozsądnie,
powinien był wiedzieć. To samo odnosi się do niezgodności, która wynikła
z przyczyny tkwiącej w materiale dostarczonym przez kupującego".

Umową między kupującym a sprzedającym są ustalenia w wiadomościach prowadzonych prywatnie - te wiadomości są podstawą do uznania takiej umowy za zawartą między obiema stronami.

Zgadzając się na kupno lub wymianę ze mną akceptujesz powyższy regulamin - jeśli go nie akceptujesz, nie kupuj/wymieniaj się. Kliknięcie "kup teraz" lub ostateczna zgoda na wymianę oznacza akceptację regulaminu.

* ewentualne zwroty po natychmiastowym zgłoszeniu do 3 dni od daty otrzymania przedmiotu (data otrzymania przesyłki rejestrowanej - dane do sprawdzenia w sieci) w przypadku faktycznego problemu lub w szczególnej sytuacji, która winna zostać zaakceptowana jako wyjątkowa.