szafa renatabe1234

renatabe1234 :: dolnośląskie
zweryfikowana
dolnośląskie
na Szafie od: 09.2009
ostatnio na Szafie: 03-10-2022

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Nie mam ulubionego, stylu zależy to od mojego samopoczucia-muszę się dobrze czuć i dobrze wyglądać w danej rzeczy

O mnie

Jestem na Szafie od roku 2009. Mogę się cieszyć z samych pozytywnych komentarzy. Trafiałam tu zawsze na osoby miłe, kontaktowe i konkretne. Zawsze transakcje przebiegały w miłej atmosferze. Dlatego tu jestem. Rzeczy,które wystawiam są nowe lub w bardzo dobrym stanie, wolne od nikotyny. Uwielbiam stroić moją córcię i kupuję za dużo rzeczy, ale sprawia mi to przyjemność.. Nie zdąży więc ich zniszczyć lub nawet ubrać, bo przecież tak szybko dzieci rosną! Wystawiam też swoje rzeczy i rzeczy swojego męża. Teraz jeszcze będę miała rzeczy po synku. Wszystkie ciuszki są z mojej szafy oraz nie trafione prezenty. Są to rzeczy w stanie bardzo dobrym lub dobrym. Przesyłam zawsze rzeczy świeżo prane. ZDJĘCIA SĄ ORGINALNE BEZ RETUSZU, BEZ POPRAWEK . Daję tylko tło. Koszt przesyłki pokrywa kupujący, wysyłam rzeczy po wpłynięciu danej kwoty na konto,wysyłki we wtorki i piątki. Koszt przesyłki zależy od rozmiarów i wagi paczki. Doliczam też koszt koperty lub paczki, ale zawsze staram się żeby te koszty były jak najniższe. Nie wymieniam się, wolę kupić od kogoś rzecz i swoją sprzedać. Proszę pytać o cenę, bo ceny są do negocjacji. RZECZY ZA DARMO --KOSZT PRZESYŁKI POKRYWA NABYWAJACY


UWAGA! PROSZĘ PRZECZYTAĆ poniżej:

Sprzedaję na innych stronach i dlatego proszę zawsze SPYTAĆ czy dana rzecz nie zostala sprzedana już. Sprzedaję osobie, która pierwsza dokona zakupu.
Po moim potwierdzeniu, osoba kupująca otrzyma WIADOMOŚĆ z moimi danymi do przelewu. Na przelew oczekuje DO 7 DNI. Następnie wysyłam zapytanie o brak wpłaty i kontakt, po czym UNIEWAŻNIAM transakcję. Zdjęcia są orginalne, nie poprawiane i nie upiększane. Dodaję tylko tło, a rzecz jest orginalna.PROSZĘ pytać o CENY i ewentualne upusty.