Aktualnie sprzedaję

Moje stylizacje

Mam w szafie

szafa parfait24

parfait24 :: śląskie
niezweryfikowana
śląskie
na Szafie od: 07.2022
ostatnio na Szafie: 17-07-2022

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Garnitury :)

O mnie

- S I E M A N K O -

Wszystkie rzeczy oferowane przeze mnie znajdują się niezmiennie w znakomitym stanie - są to produkty nowe, które zasiliły miejsce w garderobie lub biurku, oczekując na lepsze czasy. Studiowałem we Francji i często zwiedzałem Europę podczas wakacyjnego Gapu, dlatego wiele z nich pochodzi z zagranicy, zwłaszcza Akcesoria, np do Iphone’a.

Po dokonaniu zakupu każdej z rzeczy, umieściłem je oddzielnie w oryginalnych woreczkach foliowych i/lub pokrowcach (ubrania), w zależności od stopnia formalizmu lub własnoręcznie zawinąłem w folię (akcesoria), aby zabezpieczyć każdy ich fragment (często zauważalny element zdjęć).

Tak więc Kochani, zaświadczam o oryginalności, wyzbytej jakiejkolwiek wadliwości i znakomitym stanie każdego Produktu z osobna.

Pamiętajcie jedynie, że kwoty przyjąłem orientacyjnie, czyli o wiele niższe niż pierwotnie oferowane u Dystrybutorów. Wszystko, co wystawiam nabywałem po regularnych cenach, dziś już nie odzyskam wkładu, dlatego najbardziej zależy mi na Waszym zadowoleniu i należytym przekazaniu rzeczy do czerpania z niej przyjemności dalszym Osobom. Wysyłajcie mi zatem swoje propozycje. Możemy negocjować kwoty, czy też wymieniać się. Jestem otwarty na Was, Kochani. :)

Na zakończenie muszę zaznaczyć, że treść obowiązujących przepisów prawa UE na dzień 01.07.2022 r. tycząca się zakupu od Osób Fizycznych wyłączyła możliwość wszczęcia potencjalnego przebiegu potransakcyjnego przez Kupującego, ze względu na fakt, iż sprzedawane przeze mnie Produkty nie podlegają Reklamacji, Gwarancji, Rękojmi, czy Zwrotom (z wyjątkiem potwierdzonego zawinienia z mojej strony).

Nie zgadzam się również, byście bez mojej wiedzy przetwarzali na użytek własny i/lub rozpowszechniali którąkolwiek z fotografii, oferowanych przeze mnie Produktów ani informacji, zawartych w moich Ogłoszeniach, czy Profilu.

Still in touch, Dudes.

Komentarze

Pozytywny Pozytywny: 0
Neutralny Neutralny: 0
Negatywny Negatywny: 0
rozwiń