Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa olgakrason

olgakrason :: podkarpackie
zweryfikowana
podkarpackie
na Szafie od: 06.2012
ostatnio na Szafie: 11-11-2015

O mnie

Wyjaśnienie dot. negatywnych komentarzy: pierwszy był to komentarz odwetowy, a druga osoba lalka11za to ja zglosilam sprawe na policje ze nie wyslala mi rzeczy za którą zaplacilam, a ona mi dala komentarz negatywny, do sprawdzenia wszystko w komentarzach u tych osób.

Proszę pytać o dostępność rzeczy, ponieważ mam je wystawione na kilku stronkach

Konto Inteligo: 50 1020 5558 1111 1351 8590 0044

Zostawiam telefon w razie pytań lub awarii komputera: 501 - 636- 558

Srebro, które sprzedaję jest nowe, bo kupiłam kilka lat temu po likwidacji sklepu, okazja była to wzięłam, wszystkiego nie założyłam przecież :) Wszystko nie jest nowe bo dawno kupowane, ale srebro nie było noszona przez nikogo, trzeba będzie je po prostu wyczyścić preparatami do czyszczenia srebra. Większość jest firmy Srebrolex - można sobie sprawdzić w internecie.

Ponadto mam dużo ubranek po córce 2 lata i synku roczek :) Staram się czasem coś wrzucać, ale jeśli czegoś potrzebujesz to pisz to poszukam w mojej głębokiej i taniej szafie :P

Wysyłka może być także listem ekonomicznym lub ekonomicznym priorytetowym, ale nie ponoszę wtedy odpowiedzialności za zgubienie przez pocztę przesyłki.

zakup towaru od osób prywatnych: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Jeżeli bierzesz udział w moich aukcjach tzn. że się z tym zgadzasz! !! Nie akceptujesz tych zasad - nie kupuj.
Zgodnie z prawem EU formułka ta powinna znajdować się pod każdą ofertą sprzedaży online w przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy, jak też używany.
Koszty przesyłki pokrywa zawsze kupujący