szafa najka2506

najka2506 :: podlaskie
zweryfikowana
podlaskie
na Szafie od: 09.2013
ostatnio na Szafie: 08-03-2020

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Sukienki i spódniczki , H&M, reserved, sin say,

O mnie

Przed kliknięciem "KUP TERAZ" proszę o kontakt ;))

Jestem uczciwa i tego oczekuję od innych.
Paczkę wysyłam dopiero po wpłynięciu należnej kwoty na moje konto! Do każdego zakupu należy doliczyć koszt wysyłki.Na wpłatę pieniędzy czekam do 3 dni od podania nr rachunku.
Nie przyjmuje zwrotów!
Ceny zawsze można negocjować:)
Osobom,które nie wywiążą się z transakcji wystawiam od razu komentarz negatywny, a rzecz wystawiam jeszcze raz. Dlatego proszę o przemyślane zakupy:)

KOMENTARZE:
Jako kupująca - wystawiam pierwsza.
Jako sprzedająca - wystawiam druga
###############################

Nie biorę odpowiedzialności za zaginięcie paczki na poczcie. Rzecz przed wysłaniem jest przeze mnie prasowana i czyszczona, pakowana w siatkę i dokładnie zapakowana, więc nie ma możliwości jej uszkodzenia z mojej winy. Ewentualne usterki w przedmiocie są przeze mnie podane w opisie przedmiotu. Proszę o dokładne zapoznawanie się z rozmiarówką aby uniknąć złego zakupu, nie biorę odpowiedzialności za ewentualny brak dopasowania rzeczy!
##
Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj!

Komentarze

Pozytywny Pozytywny: 2
Neutralny Neutralny: 0
Negatywny Negatywny: 0
rozwiń
paulina3304

paulina3304 napisała:

Ocena:

TRANSAKCJA NA MEDAL! Polecam :)

dodane: 12-01-2014 10:29

milla2000

milla2000 napisała:

Ocena:

"""100% uczciwości 100% szybkości MIŁY KONTAKT POLECAM TĄ SZAFOWICZKĘ:) ___________________________#_ _####___________________#### __#####________________##### __######______________###### ___#######____________###### _____########________####### ______#########_____####### ________########____####### _________#########__####### _____________######_##### ________________######## __________############# ________################# _______###___############ ______#####__############# _____##################### ______################### _______################# ___________########## __________############# ________################# POZDRAWIAM I DZIĘKUJE :)"" ""

dodane: 27-09-2013 16:41