szafa marys23

marys23 :: pomorskie
zweryfikowana
pomorskie
na Szafie od: 03.2009
ostatnio na Szafie: 02-04-2019

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

pocałunki Męża:)

O mnie

Cześć:)
Mam też konto na vinted :) Pewnie coraz rzadziej będę tu zaglądać, ale priv jak coś wiadomości wysyłajcie, dostaję powiadomienia. Przed kupnem pytać o dostępność rzeczy.
Zapraszam do zakupów! Ceny są zaniżone, bo CHCE SIĘ POZBYĆ NADMIARU RZECZY! Przy wymianie cena wzrasta! Każda osoba, która już u mnie kupowała ma rabat 30% :-)). Ceny podlegają niewielkiej negocjacji. Pisać, pytać :-)
------------------
Negatyw - Dziewczyna dostała bluzkę w stanie bardzo dobrym, Wymyśliła dziurę pod pachą. Rzekome opóźnienie wysyłki, która została nadana zaraz po wpływie pieniędzy na konto.
-------------------
Lipy:
Jedyna za to, że wycofałam się z transakcji. Bez szkody dla obu stron. Ale mimo wszystko Pani jednej to się nie spodobało. A prawo polskie zezwala na wycofanie się z transakcji.
-------------------
Przy większej ilości rzeczy rabat bądź GRATIS.
-------------------

Nie ponoszę odpowiedzialności za zaginione paczki!
Chcesz przesyłkę pewną, że dotrze, płacisz więcej za przesyłkę. Chcesz po kosztach płacisz mniej za przesyłkę, ale nie gwarantuję, że poczta polska ją dostarczy.

Kilka rzeczy wystawionych należy do mojej Siostry.

Życzę udanego buszowania.
------
Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj!
.