Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa marli89

marli89 :: kujawsko-pomorskie
zweryfikowana
kujawsko-pomorskie
na Szafie od: 11.2009
ostatnio na Szafie: 19-09-2016

O mnie

Obecnie nie ma mnie w Polsce więc nie mam możliwości podania dodatkowych informacji o moich rzeczach takich jak np. wymiary. Sprzedaż jak najbardziej dostępna ;)

W szafie mam dużo rzeczy, w których od bardzo dawna nie chodzę ale są jeszcze w bardzo dobrym stanie więc mogą kogoś ucieszyć a ja zyskam więcej miejsca w szafie na coś nowego:)

Rozmiary sprzedawanych rzeczy to 38-40. Obecnie poszukuje rzeczy tylko w rozmiarze 40, buty pełne 38, z odkrytym palcem 37, adidasy, kozaki 39. Więc nie proponować mi rzeczy w rozmiarze S i butów 40 ;)

Wszystkie rzeczy wystawione przeze mnie są używane, chyba że piszę inaczej. Jesteś zainteresowana to pisz, na pewno się dogadamy;)

Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r.) 'O zakupie towaru od osób prywatnych' informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.Zgodnie z prawem UE taka adnotacja powinna znajdować się pod każdą ofertą online w przeciwnym wypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar - zarówno nowy jak również używany.