Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa lena1991

lena1991 :: świętokrzyskie
zweryfikowana
świętokrzyskie
na Szafie od: 02.2011
ostatnio na Szafie: 23-03-2022

O mnie

!!!
WŁAŚCIWIE DO KAŻDEJ PRZESYŁKI DODAJĘ GRATIS JAK RÓWNIEŻ OBNIŻAM CENĘ !!!!! WIĘC PROSZĘ O UWZGLĘDNIANIE TYCH INFORMACJI W KOMENTARZACH, BO JAK DO TEJ PORY, MIMO ZE WSZYSTKIE SZAFOWICZKI BYŁY ZADOWOLONE Z ZAKUPÓW JAK I GRATISÓW TO NIE WSPOMNIAŁY O TYM. A SĄDZĘ, ŻE TO WAŻNY SZCZEGÓŁ :)

!!!


MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN!(oczywiście są granice: ))

DOKŁADNIE CZYTAJ OPIS PRZEDMIOTU !!!

PYTAJCIE O WYMIANĘ ! :) bo nawet gdy nie mam zaznaczonej opcji,coś może mi się spodobać i wtedy się wymienimy! :D

WISH LISTA a zarazem to, za co chętnie się wymienię:) :
spódniczki i sukienki bandage, jeansowa koszula, szorty koronkowe, rajstopy a'la pończochy, kolorowe marynarki,wet look legginsy lub rurki ze skórki ekologicznej, różne pastelki, ładne sukienki, np mała czarna, koturny
i ogólnie to zalezy jak mi cos wpadnie w oko:) właściwie wszytskio z rozmairu 38 (buty37/38) :) dluuuga lista do ktorej bym mogla dodawac w nieskonczonosc.. :)


Studiuje poza domem a właśnie w nim znajdują sie wszystkie wystawione rzczy, dlategoproszę czasem o cierpliwość w związku z niektórymi wymiarami i informacjami,ponieważ w celu ich zdobbycia muszę czasem skontaktować się z rodzinką, a ich nieraz nie łatwo złapać na miejscu:)

Co do wysyłki zakupiobnych rzeczy, najbardziej pasują mi weekendy tj. SOBOTA I NIEDZIELA, gdyż zazwyczaj na te dni wracam, jednak w miarę możliwości bardzo staram się uzgodnić z domownikami wysyłkę na tygodniu :)


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

CZYTAJCIE DOKŁADNIE OPISY PRZEDMIOTÓW, bo nie raz napisane są różne dane dotyczące np różnicy rozmiarów:) więc śmiało pytajcie tez o wymiary :D

UWAGA.....
proszę o wybieranie listu poleconego gdyż nie odpowiadam za zaginione paczki wysłane listem zwykłym.....

ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!