Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa kropla_rosy

kropla_rosy :: śląskie
zweryfikowana
śląskie
na Szafie od: 07.2011
ostatnio na Szafie: 18-01-2015

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Zarze - stąd zatrzęsienie ubrań z tego sklepu w mojej szafie;) Bardzo lubie też sklep Mohito ze względu na bardzo dziewczęce fasony. Bardzo lubię kobiece ubrania, sukienki, spódnice, delikatne bluzki ozdobione falbanami, kokardami. Moimi ulubionymi kolorami sa pudrowy róż, kremowy, beżowy, biały i czarny.

O mnie

W mojej szafie prowadzę jedynie sprzedaż ubrań i dodatków, nie wymieniam się.
Sprzedaję tylko rzeczy oznaczone na sprzedaż - pozostałe nie są do tego przeznaczone. Można negocjować ceny.
NIE TOLERUJĘ PODPINANIA SIĘ POD MOJE ZDJĘCIA CELEM REKLAMOWANIA WŁASNYCH CIUCHÓW - CHCESZ COŚ SPRZEDAĆ, ZADBAJ O CIEKAWĄ OFERTĘ A NIE KORZYSTAJ BEZPRAWNIE Z MOICH ZDJĘĆ. WSZELKIE TEGO TYPU AKCJE SĄ PRZEZE MNIE TĘPIONE.
Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj! Zgodnie z prawem EU formułka ta powinna znajdować się pod każdą ofertą sprzedaży online. W przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy, jak też używany.