szafa katrina_kat

katrina_kat :: śląskie
zweryfikowana
śląskie
na Szafie od: 02.2015
ostatnio na Szafie: 16-04-2015

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Asos, Mohito, Zara, River Island, Mango, Prada, Biga Styl

O mnie

Ubieram się w sieciówkach, ale często również poluję na ubrania i dodatki ekskluzywnych marek jak Chanel, Prada, Hugo Boss czy Valentino w second-handach (w Polsce i zagranicą) lub na portalach internetowych.
Lubię mieszać style, poszukiwać ciekawych modeli torebek i butów.

**************************************

Jak strona sprzedająca, staram się, aby sprzedawane rzeczy były dokładnie opisane co do stanu i rozmiaru. W miarę możliwości i czasu, odpowiadam na pytania tak szybko, jak tylko jest to możliwe.
Jeśli przy danym ciuchu nie ma zaznaczonej opcji wymiany, proszę nie tracić swojego czasu, jak i również nie marnować mojego pytaniami o możliwośc wymiany.
Jeśli klikniecie na opcję "Kup teraz", wówczas ponosicie dodatkowo koszt prowizji od sprzedaży!
Jeśli Wasze zapytanie tego wymaga, przesyłam dodatkowe zdjęcia, z zaznaczeniem, iż będą one sygnowane moim loginem i adresem portalu - jest to spowodowane faktem, iż zdjęcia mojego autorstwa mogą zostać użyte wbrew mojej woli przez pytającą na innym portalu, w celu niekoniecznie zgodnym z prawem. Miałam już taką sytuację i nie dopuszczę, aby zaistniała ona ponownie.

**************************************

Przesyłki wysyłam dwa razy w tygodniu.
Nie wysyłam za pobraniem, zatem argumenty, iż posiadam zbyt niską ilość komentarzy, nie wzbudzają we mnie poczucia winy, a jedynie refleksję, sprowadzającą się do tego, czy aby chcę zawrzeć z kupującą transakcję.
Konto jest zweryfikonowane, porady prawne można znaleźć w internecie, zatem proszę nie zanudzać mnie historiami w stylu "Raz zostałam oszukana", bowiem mogę zrewanżować się tym samym, z zastrzeżeniem, iż ludzie tak długo nie żyją, abym miała możliwość opowiedzieć o wszystkim...

**************************************

Nie przyjmuję zwrotów! Dlaczego? Przeczytaj poniżej...

Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r.) O zakupie towaru od osób prywatnych informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE taka adnotacja powinna znajdować się pod każdą ofertą online, w przeciwnym wypadku sprzedawca, jako osoba prywatna, zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar - zarówno nowy, jak również używany.

**************************************

Jeśli przesyłka, którą wysłałam dziwnym trafen wróci do mnie i będę zmuszona ponieść koszty jej odbioru, wówczas ponowna wysyłka będzie możliwa wyłączenie wówczas, jeśli na mój rachunek bankowy zostanie uregulowana kwota odbioru oraz kwota ponownego nadania paczki.

**************************************

Nie ma możliwości odbioru osobistego!

**************************************

Na wpłatę czekam 7 dni, więc jeśli transakcję zakończymy w niedzielę popołudniu, domniemam, że przelew za zakupiony towar w najgorszym wypadku zaksięguje się na moim rachunku bankowym ostatnią sesją przychodzącą w następny piątek. Jeśli nie, towar wystawiam ponownie, a kupująca otrzymuje zasłużpny negatyw. No, chyba że ustaliMY inaczej... MY, czyli ja i strona kupująca, a nie kupująca z własnej inicjatywy stwierdzi, że może zapłacić, kiedy się jej podoba...

**************************************

Pytajcie - to nie boli! Lepiej przed zakupem, niż po!

**************************************

W momencie nadania przesyłki, wygasa moja odpowiedzalność cywilno-prawna za zakupiony towar. Na mocy zawartej umowy z usługodawcą, to na nim spoczywa całkowita odpowiedzalność za dostarczony towar. Oznacza to, że nie odpowiadam za opóźnienia związane z dostawą oraz EWENTUALNE zagubienia przesyłek.

**************************************

Co do rzeczy, których poszukuję...
Jeśli zaznaczam, że chodzi mi o skórpodobne rurki, to nie przesyłajcie mi propozycji lateksowych leginsów, bowiem, jeśli mam ochotę zjeść spaghetti bolognese, to nie zadowolę się makaronem z ketchupem!

Komentarze

Pozytywny Pozytywny: 3
Neutralny Neutralny: 0
Negatywny Negatywny: 2
rozwiń
Madaz

Madaz napisała:

Ocena:

Zamówiona sukienka miała do mnie trafić - niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnej paczki pomimo twierdzenia Sprzedającego, że paczka została wysłana (co było nieprawdą) oraz ponownym stwierdzeniem, że paczka zostanie wysłana. Nie polecam Sprzedającego.

dodane: 01-06-2015 19:07

justyna21110

justyna21110 napisała:

Ocena:

jak najbardziej zasłużony negatyw. brak kontaktu. przesyłka nie dotarła mimo wpłaconych pieniędzy. nie polecam,chyba że chcecie zapłacić za obrazek.

dodane: 07-04-2015 16:06

mp_nawa

mp_nawa napisała:

Ocena:

Wszystko ok polecam

dodane: 29-03-2015 09:21

kasia26435

kasia26435 napisała:

Ocena:

Wszystko ok. Polecam.

dodane: 29-03-2015 09:11

gonia1987

gonia1987 napisała:

Ocena:

Pozytyw w 100%! Osoba godna polecenia:)

dodane: 26-02-2015 14:49