Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa karmelek0

karmelek0 :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 09.2010
ostatnio na Szafie: 10-12-2014

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

zara, house, C&A, vero moda, atmosphere, cropp, second hand ;)

O mnie

UWAGA!!!
W ZWIĄZKU Z TYM IŻ MOJA GARDEROBA PĘKA W SZWACH,PREFERUJE JEDYNIE SPRZEDAŻ. CENY SĄ BARDZO ATRAKCYJNE! ZACHĘCAM DO ZAKUPÓW. :)


* Jeśli jesteś niezweryfikowana, a jesteś zdecydowana na jakiś zakup, skontaktuj się ze mną to odblokuję na chwilę sprzedaż niezweryfikowanym, musiałam niestety zablokować.

* Sprzedaję swoje ubrania w rozmiarach od M do XXL są to eleganckie, zazwyczaj markowe, zarówno nowe jak i używane rzeczy, ale w bardzo dobrym stanie - szmat nie sprzedaję !!!

* Zależy mi bardziej na pozbyciu się rzeczy niż na zarobku, stąd ceny są niskie.

* Przed zakupem proszę zapytać mnie o DOSTĘPNOŚĆ danej rzeczy, ponieważ swoje rzeczy wystawiam także na innych portalach.

* Do każdego zakupu należy doliczyć koszt przesyłki (woreczka, koperty i kosztów według cennika poczty polskiej).

* Jestem uczciwa, nie leży w moim interesie oszukiwanie kogokolwiek i tego samego oczekuję od innych. Jeśli coś jest niejasne - pytaj śmiało!

* Kupująca wystawia komentarz jako pierwsza - jest to dla mnie znak, że przesyłka doszła i transakcja jest zakończona.
Jeśli coś poszło nie tak i masz zamiar wystawić mi negatywa PROSZĘ, najpierw skontaktuj się ze mną! Wszystko da się załatwić w sposób pokojowy i cywilizowany.

* Na wpłatę czekam maksymalnie 7 dni roboczych.

* Nie przyjmuję zwrotów! Zanim kupisz zastanów się 10 razy :P

* Gdy ciuszek posiada jakąś wadę zawsze powiadamiam Cię o tym w opisie przedmiotu.

* ZAWSZE WYSYŁAM POLECONYM i tego samego oczekuję od Ciebie.


Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r)o zakupie towaru od osób prywatnych ,informuję że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji,rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji .Zgodnie z U.E taka adnotacja powinna się znajdować pod każdą ofertą online,w przeciwnym wypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar zarówno nowy jak i również używany .