judka_91 :: małopolskie

szafa

judka_91

zweryfikowana
małopolskie
na szafie od: 10.2010
ostatnio na szafie: 29-10-2019

O mnie

Zasady:
1. Towar przeze mnie sprzedawany odzież (spodnie) głównie używana, czasami nowa. Stan jej jest opisany szczegółowo, na aukcji są podane wymiary.
2. Wszystkie używane rzeczy są wyprane!!!
3.Proszę pamiętać, że nie zawsze rozmiar na metce odpowiada rozmiarowi rzeczywistemu! Dlatego odzież należy kupować wg. podanych wymiarów, nie rozmiaru!
4. Odzież mierzona jest na płasko. Na każdej aukcji podane są dwa wymiary. Pierwszy bez naciągania, drugi po maksymalnym naciągnięciu. Dopuszczalny jest margines błędu +/- 1 cm.
5. Są to wymiary rzeczy a nie osoby. Należy je porównać z własnymi dopasowanymi rzeczami położonymi na płasko, zapiętymi, z równo schodzącym się przodem i tyłem w pasie. Nie wskazane jest porównywanie podanych poniżej wymiarów z własnymi (osoby) gdyż możliwe jest wtedy niewłaściwe dopasowanie spodni.
REGULAMIN

1.Wszystkie dane, niezbędne do przelewu, otrzymają Państwo w mailu, po zakończeniu aukcji, a gdyby takowy mail nie doszedł, są na tej stronie;).

2. W przelewie proszę podać swój nick.

3. Na przelew czekam 7 dni a po tym czasie wysyłam przypomnienie, jeżeli nie otrzymam na nie odpowiedzi, wystawiam odpowiedni komentarz ( jeżeli z jakichś względów czas wpłaty ma się wydłużyć poinformuj mnie o tym, unikniemy przykrych sytuacji).

4. Z POWODU AKTUALNYCH PRZEPISÓW przepisów PRAWA UNII EUROPEJSKIEJ (01.08.03.) O ZAKUPIE TOWARU OD OSÓB PRYWATNYCH INFORMUJĘ, ŻE :PRZEDMIOTY WYSTAWIONE NA MOICH AUKCJACH SĄ MOJĄ WŁASNOŚCIĄ I NIE PODLEGAJĄ : GWARANCJI, REKLAMACJI, ZWROTOWI PO DOKONANIU TRANSAKCJI.

#name

#msg

ukryj przedmiot   zamknij