Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa ibilis00

ibilis00 :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 11.2011
ostatnio na Szafie: 26-09-2013

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

modne ubrania

O mnie

***
Drogie Panie,
bardzo chcialam podziekować osobom za ostatnie komentarze ktore mimo informacji że leżałam w szpitalu ponad 3 tygodnie po wypadku zdecydowały sie za negatywy i neutralne całkowicie przysłaniając moje pozytywne komentarze a mimo mojej nieobecnosci siostra zwróciła wszystkie pieniądze dziękuje ;)
w związku z tym, że studiuję w dwóch miejscowościach zakupionych przedmiotów nie wysyłam bezpośrednio po zaksięgowaniu pieniążków.

bardzo proszę o wyrozumiałość jeżeli chodzi o wysyłki bo mam ich dziennie sporo i nie jestem w stanie wysyłać zaraz po zaksięgowaniu pieniążków kupionych przez Was ubranek bo bym musiala spędzać godziny na poczcie a do tego studia i wspaniała sesja. Wszystko zostanie wysłane. Jeżeli oczekujecie Panie natychmiastowej wysyłki proszę o kontakt ze mną a jeżeli nie akceptujecie moich warunków proszę nie kupować zebym pozniej nie otrzymywala neutralnych czy negatywnych komentarzy ;)
Dziekuje za wyrozumiałość
Maksymalny czas do 7 dni roboczych (pon-pt) ale przeważnie nigdy to tyle nie trwa. Jak tylko mam czas wysyłam na bieżąco.

Formy wysyłek są podane zawsze przy zakupie przedmiotu i nigdy nie podaję jednej zazwyczaj jest ich kilka.
*Przy wyborze formy "list ekonomiczny, list priorytetowy" bez potwierdzenia nadania w żadnym wypadku nie ponoszę odpowiedzialności -wysyłam na zgodę kupującego.
* nie wysyłam za pobraniem !!!
*do kosztów wysyłki wliczona jest opłata za koperte bąbelkową ponieważ Pani na poczcie nie przyjmują mi w innych papierowych opakowaniach wysyłek

***Ubrania są dokładnie opisane, jeżeli macie wątpliwości proszę pisać ponieważ nie przyjmuje zwrotów.**
** w razie wątpliwości proszę pisać odpowiem na każde pytanie**
**Przed zakupem proszę się upewnić czy przedmiot jest dostępny**

!!!!! Nie wymieniam się i na tego typu wiadomości nie odpisuję !!!