szafa fajnakropka

fajnakropka :: lubelskie
zweryfikowana
lubelskie
na Szafie od: 10.2010
ostatnio na Szafie: 12-08-2022

O mnie

Sprzedaję i wymieniam się , czasami kupuję, ale jeśli pytam o wymianę nie proponuj mi zakupu. Sama go zaproponuje jeśli zechcę.

MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI CEN przy większości przedmiotów, proponujcie swoje ceny ,na niektórych rzeczach ( głównie tych droższych) bez problemu zrobię obniżki większe niż kilka złotych.
Kilka rzeczy należy do mojej koleżanki, więc tutaj z negocjacją ceny może być trudno, a wymiana nie wchodzi w grę przy jej ciuchach.

Oczekuję uczciwości i solidności w dokonywanych transakcjach. Krótko, zwięźle i na temat :)

Na wpłatę czekam 5 dni,po tym terminie wystawiam negatywny komentarz chyba że wcześniej zostałam poinformowana o późniejszym terminie wpłaty.

Towar nie podlega zwrotowi. Wszelkie ewentualne wady są opisane, wymiary podaje na życzenie ( jeśli nie są podane w opisie), więc nie przyjmuję wyjaśnień typu: bo źle na mnie leży, nie podoba mi się już albo bo dzisiaj jest wtorek i ja już nie chcę...

Moja czarna lista:
ﮚ fiolka1970 - klika "kup teraz" i nie płaci
ﮚ paaulinkaa9- przysłała mi brudne spodnie, do tego niemiła i niekontaktowa ( za spodnie dostała buty i koszulkę w stanie bdb)
ﮚ majka_2222- mój błąd, bo wysłałam jej sukienkę za, uwaga, 15zł ( nie miałabym jak wysłać zaraz po dotarciu wpłaty,a nie sądziłam, że ktoś może oszukać na taką kwotę) i nie otrzymałam zapłaty