szafa ewelina1225

ewelina1225 :: podkarpackie
zweryfikowana
podkarpackie
na Szafie od: 11.2012
ostatnio na Szafie: 08-12-2015

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

coś stylowego :)

O mnie

W DNIACH 14.01 - 14.02 - WIELKA WYPRZEDAŻ WSZYSTKICH UBRAŃ - ubrana za grosze w stanie idealnym. W razie wymian obniżka nie obowiązuje.



!!!!!!!!!!!!!!UWAGA NA OSZUSTKĘ antygena1 !!!!! która wymyśla niestworzone, nie zgodne z prawdą historie na temat transakcji wymian, sprzedaje ubrania brudne, śmierdzące a w dodatku kłamie co do transakcji - komentarz negatywny z jej strony został zgłoszony do administracji i wkrótce zostanie usunięty a Pani wreszcie nauczy się że nie nęka się ludzi, nie obraża ich i nie oszukuje. Sama prowokuje do kłótni mimo iż starałam się być nad wyraz spokojna. NIE POLECAM transakcji z tą dziewczyną.

☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻
ewentualna WYMIANA tylko na rzeczy -----> patrz czego POSZUKUJĘ - nic innego mnie nie interesuje :)
☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻
☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻
WSZYSTKIE CENY PODLEGAJ Negocjacji :) Pisz śmiało - zawsze coś upuszczam z ceny :)
☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻ ☻
Przeczytaj uważnie !!!!!
********************************************************
Przepraszam za jakość niektórych zdjęć - ZDJĘCIA ROBIĘ TELEFONEM :)
********************************************************
1.Nie przyjmuje zwrotów.

2.Na wpłatę czekam do 3 dni (chyba, że umówimy się inaczej).

3.Wysyłam przedmiot wyłącznie po zaksięgowaniu pieniędzy na moim koncie i nigdy wcześniej .

NIE WYSYŁAM ZA POBRANIEM !

4.Jeśli chcesz więcej informacji - napisz - odpisuję zawsze a gdy poprosisz podaję nr telefonu.

5. Kupując przedmiot pamiętaj o doliczeniu kosztu przesyłki bo nie wysyłam na koszt własny

7. Przy zakupie więcej niż jednej rzeczy za przesyłkę płacisz tylko raz.
********************************************************
NIE ODPOWIADAM ZA ZAGUBIONE PRZESYŁKI WYSŁANE POCZTĄ POLSKĄ.
********************************************************
Interesują mnie tylko:
- rzeczy damskie w rozmiarze s (36) lub xs (34) !
- dodatki damskie (nie zniszczone)
- rzeczy męskie (stylowe) w rozmiarze XL, XXL
********************************************************
Szanuje Was więc i Wy mnie szanujcie odpisując na wiadomości !!!!
********************************************************
Przed kupnem czegokolwiek wymagam od sprzedającego szczegółowego opisu przedmiotu sprzedaży oraz podanie wymiarów w cm.
Ze swojej strony gwarantuję tego samego po uprzednim zapytaniu w wiadomości.
********************************************************
Kupując coś u mnie zawsze przeczytaj uważnie wiadomość w której podaję nr konta do przelewu wraz z danymi osobowymi.
********************************************************
Pamiętaj by napisać po zakupie do mnie maila bądź wiadomość na szafa.pl z adresem do wysyłki.
********************************************************
Więcej informacji na priv :)
""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""
ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW I WYMIAN !!! :)
***************************************************







Z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03r.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na sprzedaż są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji.
*******************************************************
POZDRAWIAM :)
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Komentarze

Pozytywny Pozytywny: 4
Neutralny Neutralny: 0
Negatywny Negatywny: 2
rozwiń
antygena1

antygena1 napisała:

Ocena:

UWAGA NA TĄ UZYTKOWNICZKĘ! ADMINISTRACJA PRZYZNAŁA MI RACJĘ I USUNĘŁA JEJ KOMENTARZE Z MOJEGO PROFILU!!!!!!! STANOWISKO AMINISTRACJI: "Użytkowniczka ewelina1225 nie przedstawiła wystarczających dowodów świadczących o tym, że otrzymana od antygena1 jest niezgodna z opisem. Dodatkowo użytkowniczka oskarżona przesłała żakiet listem bez polecenia nadania, a nie jak obie Panie ustaliły, przesyłką z polecaniem nadania. Przypominamy, że w sytuacji, gdy użytkownik wysyła przesyłkę bez twierdzenia nadania, mimo, że ustalenia transakcyjne sugerowały inaczej, to on ponosi odpowiedzialność za doręczenie przesyłki. W związku z tym, że przesyłka zaginęła, użytkowniczka ewelina1225 zobowiązana jest do zwrotu otrzymanej od antygena1 rzeczy lub wartości pieniężnej ubrania.
Komentarz negatywny wystawiony przez ewelina1225 zostaje usunięty."

POZA TYM UŻYTKOWNICZKA SKŁADA GROŹBY!!!:"Jeszcze raz mnie zgłosisz to uwierz mi załatwimy to w inny sposób - to nie grozba lecz ostrzerzenie (..) masz 24 h na usuniecie komentu u mnie (..) szczerze radzę i nie strasz mnie zablokowaniem konta bo mam ich kilka !"
Użytkowniczka osobiście ustaliła sposób wysyłki (sama stwierdziła, że ma to być polecony priorytet) i zobowiązała się do podania numeru nadania z powodu małej ilości komentarzy... Ja wysłałam swoją paczkę ekspresowo poleconym priorytetem i paczka bardzo szybko dotarła do Użytkowniczki. Niestety druga strona okazała się mniej uczciwa i paczka nie dotarła do mnie do tej pory. Użytkowniczka stale nie odpisywała na wiadomości i prośby o wysłanie numeru nadania, choć CODZIENNIE SIĘ LOGOWAŁA. W skutek powyższych komplikacji zostałam zmuszona do zgłoszenia sprawy do administracji. Użytkowniczka odpisała dopiero, kiedy zgłosiłam sprawę dalej. Niestety ewelina1225 zaczerpnęła zdjęcia tylko z internetu - UWAŻAJCIE na tego typu wystawione przedmioty! CZUJĘ SIĘ BARDZO OSZUKANA. Straciłam tylko dużo nerwów przez tą osobę, pieniądze za wysyłkę oraz czas. Sukienki niestety również na razie nie otrzymałam z powrotem, ale jeszcze czekam. Ja wywiązałam się z transakcji WZOROWO. Odzież była wyprana i co najważniejsze ZGODNA Z OPISEM. Użytkowniczka, aby się zemścić zgłosiła mnie bezpodstawnie do administracji, która nie przyznała użytkowniczce racji: cyt. "Przesłane przez użytkowniczkę ewelina1225 nie są wystarczającym dowodem w sprawie, gdyż nie prezentują wad, o których była mowa w zgłoszeniu (..)". Bardzo ważny jest również fakt, że użytkowniczka nie została obrażona, a jedynie ponaglana do odpowiedzialności co jest logiczne z powodu powyższych problemów z transakcją. Nigdy nie zastosowałam w jej kierunku żadnego obraźliwego słowa etc. Niestety ewelina1225 nie odpowiadała, żadnymi konkretnymi zdaniami. Słyszałam tylko irracjonalne i nietolerancyjne zdania nie tyczące się w żadnym razie sprawy, typu, że nie dziwi się, że ma ze mną problemy skoro pochodzę z miejscowości X (nie chcę tu podawać). Albo, w stylu: że na panią to trzeba mięć wygląd i coś w głowie... potem już przestałam czytać. Nie trafiłam niestety jeszcze na tak nieodpowiedzialną osobę i muszę ostrzec każdą Użytkowniczkę przed ewelina1225. Proszę również zobaczyć jak wypowiada się na forum wyśmiewając ludzi i wyzywając ich od "pustaków". Dokładnie tak samo zachowywała się w rozmowie ze mną ciągle się wyśmiewając zamiast przeprosić za swoje niekompetentne zachowanie. Ja na prawdę bardzo często przymykam oko na niektóre rzeczy i chętnie się z każdym dogadam nawet w skomplikowanych sytuacjach, ale to już był szczyt. Pierwszy raz wystawiam negatywa - NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!"

dodane: 26-09-2014 14:01

antygena1

antygena1 napisała:

Ocena:

Użytkowniczka osobiście ustaliła sposób wysyłki (sama stwierdziła, że ma to być polecony priorytet) i zobowiązała się do podania numeru nadania z powodu małej ilości komentarzy... Ja wysłałam swoją paczkę ekspresowo poleconym priorytetem i paczka bardzo szybko dotarła do Użytkowniczki. Niestety druga strona okazała się mniej uczciwa i paczka nie dotarła do mnie do tej pory. Użytkowniczka stale nie odpisywała na wiadomości i prośby o wysłanie numeru nadania, choć CODZIENNIE SIĘ LOGOWAŁA. W skutek powyższych komplikacji zostałam zmuszona do zgłoszenia sprawy do administracji. Użytkowniczka odpisała dopiero, kiedy zgłosiłam sprawę dalej. Niestety ewelina1225 zaczerpnęła zdjęcia tylko z internetu - UWAŻAJCIE na tego typu wystawione przedmioty! CZUJĘ SIĘ BARDZO OSZUKANA. Straciłam tylko dużo nerwów przez tą osobę, pieniądze za wysyłkę oraz czas. Sukienki niestety również na razie nie otrzymałam z powrotem, ale jeszcze czekam.

Ja wywiązałam się z transakcji WZOROWO. Odzież była wyprana i co najważniejsze ZGODNA Z OPISEM. Użytkowniczka, aby się zemścić zgłosiła mnie bezpodstawnie do administracji, która nie przyznała użytkowniczce racji:
cyt. "Przesłane przez użytkowniczkę ewelina1225 nie są wystarczającym dowodem w sprawie, gdyż nie prezentują wad, o których była mowa w zgłoszeniu (..)". Bardzo ważny jest również fakt, że użytkowniczka nie została obrażona, a jedynie ponaglana do odpowiedzialności co jest logiczne z powodu powyższych problemów z transakcją. Nigdy nie zastosowałam w jej kierunku żadnego obraźliwego słowa etc. Niestety ewelina1225 nie odpowiadała, żadnymi konkretnymi zdaniami. Słyszałam tylko irracjonalne i nietolerancyjne zdania nie tyczące się w żadnym razie sprawy, typu, że nie dziwi się, że ma ze mną problemy skoro pochodzę z miejscowości X (nie chcę tu podawać). Albo, w stylu: że na panią to trzeba mięć wygląd i coś w głowie... potem już przestałam czytać.
Nie trafiłam niestety jeszcze na tak nieodpowiedzialną osobę i muszę ostrzec każdą Użytkowniczkę przed ewelina1225. Proszę również zobaczyć jak wypowiada się na forum wyśmiewając ludzi i wyzywając ich od "pustaków". Dokładnie tak samo zachowywała się w rozmowie ze mną ciągle się wyśmiewając zamiast przeprosić za swoje niekompetentne zachowanie. Ja na prawdę bardzo często przymykam oko na niektóre rzeczy i chętnie się z każdym dogadam nawet w skomplikowanych sytuacjach, ale to już był szczyt. Pierwszy raz wystawiam negatywa - NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!

dodane: 25-09-2014 15:58

kinga11505

kinga11505 napisała:

Ocena:

1o0% pozytyw, szybka wpłata, szafowiczka bardzo sympatyczna. Wszystko sprawnie, miło i przyjemnie !!! Transakcja wzorowa, bez jakichkolwiek zastrzeżeń !!! Życzę wszystkim tak świetnej współpracy. GORĄCO POLECAM :)

dodane: 23-06-2014 08:54

-gabriellla-

-gabriellla- napisała:

Ocena:

Wszystko super.
Stały , sympatyczny kontakt.
Transakcja przeprowadzona bezproblemowo.
Polecam;)

dodane: 24-05-2014 11:11

siiiwa666

siiiwa666 napisała:

Ocena:

POLECAM GORĄCO !!!!

w 100% udana transakcja :)

dodane: 22-05-2014 21:38

Emka06

Emka06 napisała:

Ocena:

rewelacyjna szafowiczka, miła , solidna, bardzo uczciwa!! NIC TYLKO POLECAĆ :-)))))

dodane: 15-05-2014 17:37