Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa emilka_2801

emilka_2801 :: wielkopolskie
zweryfikowana
wielkopolskie
na Szafie od: 05.2012
ostatnio na Szafie: 21-12-2015

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

W to, co lubię :D

O mnie

*Interesują mnie rzeczy w rozmiarze przeważnie M lub oversize.

*Staram się wystawiać rzeczy w dobrym stanie, jestem uczciwa i tego wymagam od innych. Niechętnie dokonuję wymian chyba, że coś szczególnie przykuje moją uwagę.

*PRZED KLIKNIĘCIEM `KUP TERAZ` proszę napisz żeby UPEWNIĆ SIĘ CZY DANA RZECZ JEST NADAL OSIĄGALNA!!!(ponieważ wystawiam je na innych portalach).
Po zakupie czekam do 3 dni na wpłatę pieniążków na konto. Jeżeli pieniądze nie wpłyną na konto i transakcja nie będzie sfinalizowana przedmiot ponownie wystawiam a osoba kupująca może liczyć tylko na negatywny komentarz.

*Paczki wysyłam dwa razy w tygodniu we wtorki i piątki.

*Nie przyjmuję zwrotów oraz reklamacji i nie odpowiadam za ewentualne problemy wynikające z uszkodzenia paczek w czasie transportu, zagubienia paczki przez pocztę. Również nie moją winą jest długi czas przesyłki.

*Uznaję delikatne zniżki więc warto napisać w sprawie negocjowania ceny :D

*Zgodnie z przepisami prawnymi Unii Europejskiej (01.08.2003r.) 'O zakupie towaru od osób prywatnych' informuję, że przedmioty wystawione w mojej ofercie nie podlegają gwarancji, rękojmi ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Zgodnie z prawem UE taka adnotacja powinna znajdować się pod każdą ofertą online w przeciwnym wypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar - zarówno nowy jak również używany.