Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa dusia20_2009

dusia20_2009 :: podlaskie
zweryfikowana
podlaskie
na Szafie od: 11.2009
ostatnio na Szafie: 16-11-2012

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

atmosphere,new look,h&m,

O mnie

co do negatywa od pani bucak2:
pani kupila ode mnie bluzke ale nie dostałam od niej zadnej informacji na temat wplaty,danych do wysyłki,zadnych wiadomosci,pisałAm zero odzewu,tym bardziej nie dostałam pieniedzy na konto,pani jest niezweryfikowana,ma zero komentarzy,wystawia po 2 miesiącach negatywa,wiem mój błąd że udostepniłam w opcjach sprzedaż osobom niezweryfikowanym ale wczesniej nie miałam z tym problemu.Ale jak widać trzeba to zmienić by nie nałapać negatywów od takich właśnie osób jak pani bucak2,
body wysłałam nie te co trzeba mój błąd i niedopatrzenie,za co przepraszam,ale pani nawet nie chciała zwrotu pieniędzy tylko odrazu bach i negatyw,nie zdążyłam nawet odpisać na pani wiadomość,wchodzę na profil a tu taka "niespodzianka"dziękuje:/
Na portalu 'SZAFA.PL' najczęściej tylko sprzedaję.Jestem osobą wiarygodną i poważnie podchodzę do każdej transakcji, zarówno jako Kupujący, jak i Sprzedający.
CENY podane w ogłoszeniach SĄ OSTATECZNE ponieważ większość przedmiotów sprzedaję za grosze 1/3 lub 1/2 ceny sklepowej i niestety nie jestem w stanie już więcej opuścić :(mimo to ceny są okazyjne,przy większych zakupach bardziej się opłaca,gdyż wysylka jest jedna.
Oferowane przeze mnie rzeczy pochodzą z nieprzemyślanych i szalonych zakupów w różnych butikach.Większość ubranek, które wystawiam na sprzedaż jest przeze mnie odświeżana, zanim zostaną one zapakowane i wysłane do Kupujących.Są w stanie idealnym,bdb lub nowe z metkami lub bez.
W razie jakiś wątpliwości wystarczy napisać, a odpowiem na Twoje pytanie.
Jeśli którykolwiek z oferowanych przeze mnie przedmiotów (ubrań, butów, dodatków, itp.) posiada wadę INFORMUJĘ o tym w opisie ogłoszenia.
Dlatego zgodnie z art. 557. § 1. Kodeksu Cywilnego
(Sprzedawca jest zwolniony od odpowiedzialności z tytułu rękojmi, jeżeli kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy)
oraz zgodnie z art. 559. Kodeksu Cywilnego
(Sprzedawca nie jest odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które powstały po przejściu niebezpieczeństwa na kupującego, chyba że wady wynikły z przyczyny tkwiącej już poprzednio w rzeczy sprzedanej.)
NIE PONOSZĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI Z TYTUŁU RĘKOJMI I NIE MAM OBOWIĄZKU PRZYJĘCIA ZWROTU W TYCH PRZYPADKACH.
JEDNOCZEŚNIE INFORMUJĘ, ŻE JAKO OSOBA FIZYCZNA NIE UDZIELAM GWARANCJI NA ZAKUPIONE U MNIE PRZEDMIOTY.
Proszę także pamiętać, że zgodnie z art. 563. § 1. Kupujący traci uprawnienia z tytułu rękojmi za wady fizyczne rzeczy, jeżeli nie zawiadomi sprzedawcy o wadzie w ciągu miesiąca od jej wykrycia, a w wypadku gdy zbadanie rzeczy jest w danych stosunkach przyjęte, jeżeli nie zawiadomi sprzedawcy o wadzie w ciągu miesiąca po upływie czasu, w którym przy zachowaniu należytej staranności mógł ją wykryć.
Drogie szafowiczki ...
NIE WYMIENIAM SIĘ!WIĘC PROSZE O NIEPROPONOWANIE MI TAKICH TRANSAKCJI!
REGULAMIN :
(KTÓRY AUTOMATYCZNIE AKCEPTUJESZ KUPUJĄC ODE MNIE JAKĄKOLWIEK RZECZ)
Zanim zdecydujesz się na zakup, pamiętaj:
-nie wysyłam za pobraniem.
-nie przyjmuję zwrotów.
-nie udzielam GWARANCJI na zakupione przedmioty.
-na wpłatę pieniążków czekam TYLKO 3 DNI ROBOCZE
... jeśli po 3 dniach roboczych nie otrzymam od Kupującego pieniędzy za zarezerwowany przedmiot TO TRANSAKCJA ZOSTANIE ANULOWANA! A przedmiot sprzedam następnemu Klientowi.CHYBA ŻE PŁACISZ NA POCZCIE O CZYM PROSZE MNIE POINFORMOWAĆ
-przesyłki wysyłam zazwyczaj na drugi dzień od chwili, w której pieniążki zostaną zaksięgowane na moim koncie zawsze listem poleconym gdyż chcę mieć dowód nadania
-w przypadku zaginięcia przesyłki zgłaszam reklamację na poczcie, ponieważ zawsze posiadam potwierdzenie nadania przesyłki.
-jeśli jestem 'Sprzedającym' to komentarz wystawiam jako druga
- dane do przelewu prześlę na Twój adres e-mail lub jako komentarz do zamówienia
w ciągu 24 godzin