szafa darii1914

darii1914 :: mazowieckie
zweryfikowana
mazowieckie
na Szafie od: 08.2009
ostatnio na Szafie: 10-10-2017

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

H&M , New Yorker, ZARA, Atmosphere, Bershka, Stradivarius , Pull&Bear, Terranova, Asos, Atmosphere i nie koniecznie w sieciowkach - musi po prostu wpasc mi w oko ;)

O mnie

neutralne : numeracja była zanizona, wiec napisałam, ze rozmiar 36 bo na 2 osoby o takiej numeracji pasowało - dziwne, ze ona sie nie zmiesciła :)

Staram się odpisywać na wszystkie oferty, ale mogę coś przeoczyć. Proszę o upomnienie się po jakimś czasie, wtedy na pewno odpowiem.
Za czas dostarczenia przedmiotu NIE ODPOWIADAM , mogę jedynie upomnieć się o zwrot pieniędzy w razie zaginięcia.

O mojej uczciwości świadczą moje komentarze. Widac, ze nie bawie sie w przekrety wszelkiego typu ;)

*nie przyjmuje zwrotow

*****************
nosze rozmiar M L , rozmiar buta 39 (wkladka wew. 25 cm/ 25.5 cm)
wiec jak proponujesz wymiane to wypadaloby miec cos z moich rozmiarow.
****************
Czekam na wpłate 5 dni , po czym wystawiam odpowiedni komentarz

z powodu aktualnych przepisów prawa Unii Europejskiej (01.08.03.) O zakupie towaru od osób prywatnych INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione na moich aukcjach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji, reklamacji ani zwrotowi po dokonaniu transakcji. Nie akceptujesz moich zasad - nie kupuj! Zgodnie z prawem EU formułka ta powinnna znajdować się pod każdą ofertą sprzedaży online w przeciwnym przypadku sprzedawca jako osoba prywatna zobowiązany jest do rocznej gwarancji na sprzedany towar nowy, jak też używany

wysylam tylko poleconym i tego samego oczekuje od drugiej strony ! (chyba , ze sie umowimy na priorytet) szafowiczki, ktore wysla mi cokolwiek zwyklym dostaja ode mnie bez szalu)