Nie znaleziono ofert dla wybranych filtrów.

szafa bonia25

bonia25 :: wielkopolskie
zweryfikowana
wielkopolskie
na Szafie od: 10.2009
ostatnio na Szafie: 30-10-2019

NAJCHĘTNIEJ UBIERAM SIĘ W:

Kobieco i stylowo, nie podażam ślepo za moda, mam swój własny styl i z mody czerpie to co będzie do mnie pasowało i w czym będę się czuła komfortowo i kobieco.

O mnie

>>>>>> OGRANICZONY DOSTĘP DO INTERNETU ! PROSZĘ O CIERPLIWOŚĆ !!!! <<<<<<

BARDZO ZALEŻY MI NA SPRZEDAŻY DLATEGO TAK NISKIE CENY I TYLKO PRZY SPRZEDAŻY , WYMIENIAJĄC SIĘ TRZEBA BY TROSZKE WIĘCEJ SKUMULOWAĆ CENĘ SPRZEDAŻY.**********************************************************************************************************************************************Łączę w sobie wiktoriański model kobiety lojalnej i sumiennej z pruskim modelem niezmordowanej, dbałej towarzyszki życia, z amerykańskim prototypem kobiety śmiałej i wyzwolonej... :) Uczciwość, uczciwość i jeszcze raz uczciwość :) Chętnie odpowiem na każde pytanie.
zajmuję się wizażem,kosmetyki Mary Kay ,profesjonalna pielegnacja twarzy, perfum FM u mnie taniej ;]
MOJA UWAGA:
Nie wystawiam wysokich cen, bo jak sama nazwa wskazuje tego portalu, wysprzedaję swoja szafe i wiadomo chcę jak najszybciej, obniżam ceny co jakis czas,to tez sie ceni u innych szafowiczek, natomiast moglabym wstawiac ceny takie za jakie kupilam nowe rzeczy w sklepie, bo nie byly uzywane,jak to robia niektore szafowiczki, ale to dla mnie mijalo by sie z celem, jestem tu po to , by sprzedac lub wymienic sie z szafowiczkami,a nie po to , by tworzyc swoisty "sklep" na szafie :). Czy nie mam racji? Ja wiem, ze chcemy, aby choc troszke wrocila nam sie cena zakupu, ale bez przesady, z rozwaga Kochane uzytkowniczki tego portalu.
Jestem uczciwa i tego samego oczekuję od szafowiczek :).
Nie zawsze jestem online na szafie,czasami szybko wyłączając komputer zapominam sie wylogować i pare dni mnie nie ma,choć dostepna, ale kiedy jestem odpisuje na każda ofertę i wiadomość.


www.szafka.pl/profil/bonia25
www.mojeciuchy.pl/u/bonia25
allegro nick "BonitaB"